Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan közületek akinek...

Van olyan közületek akinek hálózsákban alszik a babája? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

2 szer próbáltam benne altatni minden fordulásnál, vagy oldalra dőlésnél csavarodik az egész rajta


de anno itt a gyk-n egy rakás anyuka , sőt szinte az összes válaszoló a hálózsákra szavazott, van aki még 2 évesen is abban altatja

2015. márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem még nem született meg a babám, de szimpatizálok vele. De semmi tapasztalatom nincs.
2015. márc. 15. 22:04
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A nagy 6, a kicsi 2 èves, mindd a ketten hálózsákban alszanak.


Nem tudnak így kitakarózik, nem fáznak meg.

Mikor picik voltak nem kellett azon paráznom mi van ha a fejére húzza a takarót, megfullad-e!?

Simán tudtak benne menni 1 éves!

2015. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem abban aludt harom eves koraig, sztem ha az elejetol megszokja, nincs baj vele.

Kicsinek angolpolyat hasznaltunk, aztan a halozsakot, mikor mar jart a gyerek, akkor olyat, ami alul kicipzarozhato volt, igy jarkalt is benne.:)

En nyugodt voltam, nem kellett takargatni ejszaka.

2015. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekunk nagyon bevalt, ujszulott kora ota abban altatom a babamat.(most 3 honapos)
2015. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is hálózsákban alszik a 2,5 évesem születésétől, így szokta meg, így sosem ellenkezik, természetes neki.

Neki jó ideje szokása a takaró egészét a fejére gyömöszölni (csoda, hogy kap levegőt), így nem kell aggódnom amiatt, hogy fázni fog.

2015. márc. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindkettőnél használom a mai napig, a nagy 3, a kicsi 1,5 éves. Szerintem is praktikus, nem fázik meg, nem takarózik ki, stb. Mi az elejétől ilyenben altattuk a gyerekeket, megszokták, nekik ez a természetes.
2015. márc. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Abban alszik születése óta. Simán fel áll és járkál benne. Én mindig betakarom még egy vékony takaróval de lerugja magáról. Szóval a hálózsák a takaró.
2015. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

mi is hálózsákot használtunk. mikor tanult forogni akkor nem szerette, fél éves korától 1 éves koráig lábzsákot használtunk, ez is nagyon praktikus :)


[link]


első kép az, lehet, hogy más a neve és azért nincs találat, pedig nagyon sok helyen lehet kapni, én a c&a-ban és a kikben vettem plüss, micimackósat :)


1 éves korától megint halózsákot használtunk mert tél lett, simán szaladt benne :) 2,5 évesen kapott rendes takarót

2015. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Kezdetekben takarót használtam a kisfiamnál, aztán amikor folyton lerúgta, kitakarózott, akkor jött a hálózsák :) Szerencsémre hamar megszokta. Most 2 éves, de még mindig abban alszik, mert egyébként elég hamar megszabadulna a takarójától, viszont nincs bent olyan meleg alváshoz éjszakára. Nekem jó tapasztalataim vannak vele, fiam is szereti. Menni is tud benne, bár reggel le szoktam venni neki, amint felébred.
2015. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!