Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha betegek vagytok, hogy...

Ha betegek vagytok, hogy oldjátok meg a babátok ellátását?

Figyelt kérdés
Már eszembe jutott korábban is,de most sajna aktuális.Nagyon vacakul vagyok,szédülök (remélem csak vashiány).Szívem szerint csak feküdnék.Amit ugye nem lehet megtenni egy féléves "ringlispíl" mellett.Menni még ugyan nem megy,de folyton a nyomában kell lenni,meg időnként sétálni vele a lakásban.Aki pl influenzás és fel sem bír kelni,az miként oldja meg a babája körüli teendőket,ha nincs segítsége?
2010. febr. 16. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 8 hónap alatt 2x voltam beteg. Pihenni nem tudtam,ugyanúgy el kellett látnom a babát,házimunkát. Sajna ez van.
2010. febr. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy kel mindent csinálni.Ez van.Nekem sincsen segítségem.Szerencse legutoljára a férjem pont itthon volt hétvégén.Az ügyeleten kötöttem ki.Hányinger,láz,gyomorfájás,+34 hetes terhesség,+23 hónapos gyerek....

Egy napig feküdtem,aztán jött a hétfö és minden ment tovább a kerékvágásban.

Nehéz,de hidd el nem vagyunk annyit betegek. :)


24 hós+37 hetes km.

2010. febr. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt én is észrevettem,hogy sokkal jobban bírom amúgy a betegséget is,mint előtte.Ritkábban is vagyok beteg.Ez biztos nem véletlen.Azt mondjuk sejtettem,hogy nem lehet pihenni.De látom másnál sem jobb a helyzet.
2010. febr. 16. 08:14
 4/5 anonim ***** válasza:

sziasztok!

akor én szerencsésnek mondhatom magam, ha nagyon kidőlök napközben anyu elviszi a 18hónapos fiamat.

persze,kis torok fájás,az semmi, de a múltkor 3napig bélhurutom volt, na felkellni se bírtam.

2010. febr. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most fetrengtem 3 napot náthával, apa mellettem kikészült gerinccel (felállni is csak a segítségemmel tudott).

Megoldás valahogy így volt:

- kaját rendeltünk, utolsó napra anyós főzött, mert hallotta, hogy betegek vagyunk (áldja meg az ég),

- esti fürdetés (8 hónapos kislány) pelenkázón, mosdatókendővel 2 perc alatt,

- játék ágyon, gyerek kettőnk közt (ő nagyon élvezte)

- kutya társadalmi munkában kapott enni (ketten emeltük a fazekat a tűzhelyre..

- a gyereket meg csak ebédre etettem főzelékkel, amúgy cicit kapott (nem volt ellenére).

2010. febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!