Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 bonyolult kérdés?

6 bonyolult kérdés?

Figyelt kérdés

1.4 hete volt császárom 6 hetes kontrollra vissza kell mennem szegeden a szülészeti klinikára,az informácios ablaknál kell bejelentkeznem?vagy az orvost kell keresnem aki császározott?és mi zajlik egy ilyen kontrollvizsgálaton?

2.még a korházban azt mondták menjek vissza vasasba citológia ismétlés,meg belgyógyászatra,meg vércukorszint vizsgálatra,ezeket 6 hetes kontroll előtt kellene?szerintetek vinnem kell az eredményeket?vagy utána is mehetek?lehet már egyáltalán császáros heggel még citológia ismétlésre mennem?

3.ha condynomám van(4 pici szemölcs intim részemen) és p3-as voltam,lehet hogy müteni fognak?vagy meguszható? hogy zajlik egy ilyen mütét?volt ilyen valakinek?

4.nagyon kevés tejem van csak csöppekben jön.a babám meg fog betegedni ha csak tápszert eszik?ettől függetlenül hizott rendesen...

5.ihatok teát édesitőszerrel és bérescseppel?együtt lehet a kettő?és édesitővel lehet inni kapuchinót?

6.ha páromnak van bejelentett munkája,de nekem nincs,akkor megvonják a gyest ha bölcsibe szeretném majd iratni a kicsit?dolgozni szeretnék de sajnos nem bejelentett.igaz hogy ha bölcsibe adom nem jár a gyes?


2015. márc. 21. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Amire tudok válaszolni:

4.Nem lesz jobban,vagy kevésbé beteg,mert azt eszik,amit. Lányom 95%-ban anyatejes volt,mégis volt beteg.

5.Miért ne ihatnál édesítőszerrel bármit? Bérest teheted teába,édesítővel is.Capuccinóba totál felesleges édesítő,mert olyan édes így is,hogy ihatatlan szinte,de egyébként igen,tehetsz bele.A bérest viszont nem tenném tejtermékbe,teába viszont persze mehet.

6. Nem veszik be bölcsibe a gyereket,mert mindkettő szülőtől kell a munkáltatói. Ha 1 éves kora előtt mész dolgozni, megvonják a gyest,ha utána,akkor nem.

De érdekes ,hogy már most a visszamenésen gondolkodsz,mikor 4 hete szültél.

A szemölcsöt nem hiszem,hogy műtenék,a hpv szemölcsre van ecsetelő,ami leszárítja onnan.De a nőgyógyászhoz ha mész,ő el tudja mondani azt.

2015. márc. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel nemrég szültél, a te helyedben én nem futkosnék friss sebbel orvoshoz.

Telefonon hívd fel a szülészetet,nőgyógyászatot,hogy most mit és hogyan is intézz.

A baba etetésével kapcsolatban pedig nyugodtan kérdezd a védőnőt,azért vannak többek közt ,hogy segítsenek.

Az én babámat csak 3 hónapig tudtam szoptatni ,semmi baja nem lett a tápszertől.

Bölcsibe tudtommal csak úgy vesznek fel gyereket,ha igazolod,hogy dolgozol.

2015. márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

4. Kislányom minimális tejet kapott, azt is csak 4,5 hónapig, utána tápszert kapott. Egyáltalán nem beteges. Nyáron lesz 5 éves, ovis. Az első évben sűrűn volt beteg, de az orvos szerint nem számít soknak, most középsős, már lényegesen kevesebbet beteg.

6. A gyes alanyi jogon jár, azt nem fogják megvonni. Az más kérdés, hogy mivel a bölcsi a dolgozó szülőknek van - akik adnak munkálratóit - nincs esély, hogy bevegyék a kicsit.


Többire nem tudok válaszolni.

2015. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De megvonják a gyest,ha 1 év alatt adja be és megy dolgozni.De fekete munkaként munkáltatóit sem kaphat,szóval be se veszik a kicsit.
2015. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!