Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom ápr 5 én lesz 15...

Kislányom ápr 5 én lesz 15 hos és még nem indult el. Aggodnom kéne? Egyedül kapaszkodás nélül megáll és megy ha tol maga előtt valamit pl játék babakocsit. Kapaszkodva megy már 10 hos kora ota csak még nem indult el 2 lépés utánn inkább mászik.

Figyelt kérdés
eddig mindent időben csinált 3 hosan oda vissza forgott 5 hosa nkuszott hátra aztán felült magátol 6 hos kora ota mászik rendesen..7 hosan felált...lehet baj vagy meddig kell megtanulnia egyedül járnia?Másnak mikor indult el a baba?Volt valaki igy hogy iyen későn indult el?Köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 28. 17:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Összehozzuk őt a fiammal és akkor minden csúcsot megdöntenek :D
2015. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

rendben lehet ketten az ülögarniturát is eltolják))vagy tényleg a csilláron lognának))))vagy elkezdenének meni)))

Merre laktok?)

2015. márc. 28. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!