Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is feláll/felállt...

Nektek is feláll/felállt mindig fürdetés közben?

Figyelt kérdés
Most 9 hónapos, amióta fel tud állni, állandóan feláll a fürdőkádban is és keres valamit, amivel babrálhat. Már minden játékot bepakoltam fürdetéskor, játszottam vele, de ha abbahagyom és elkezdem mosni, akkor rögtön áll fel, kapaszkodik a zuhanyrózsáért, a csapot piszkálja, a csempét, a fugát szedné ki, szóval minden érdekes, de így fürdetni... Menet közben. 1. veszélyes, mert csúszkál 2. baromi fárasztó és idegőrlő elkapni 1-1 testrész megmosására Más babája is ilyen? Ti mit csináltatok, hogy a fenekén maradjon? Vagy mikor csengett ez le róla? Anyukám azt mondta, ő már hármunkat felnevelt, de ő még ilyet nem látott, soha nem álltunk fel. Amúgy nagyon aktív, egy percre nem ül/áll meg. Hiperaktív lesz? :/

2015. márc. 31. 10:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mivel az én lányom is ebben a korban van, így nem is tudtam félreértelmezni a kérdést...

És igen, 7 hónapos kora óta fel tud állni, azóta a kádban is mindig állni akar, én meg mindig visszaültetem, térdeltetem és mondom, hogy ülve pancsizunk, majd csak megszokja :)

2015. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam is ezt csinálta, szintén kb 9 hós korától mert akkor tanult meg felállni. Mi annyira nem bírtunk vele (1 percre sem akart leülni), hogy a zuhanyozást választottuk. Férjem beültette a zuhanyba, gyorsan pikkpakk lefürdette és kész. Amikor megszületett a húga akkor került újra elő a kiskád, (19 hós volt), na azóta nagykád-kiskádban fürdik, felszokott állni de már szótfogad és kérésre leül.
2015. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Jó, elismerem, hogy ha ennyien megtévedtek, akkor félreérthető a kérdés és illet volna odaszúrni "a babátok" szót. :)

A hasznos válaszokat, vagyis a ténylegesen a kérdésre válaszolóknak köszönöm! :)

2015. ápr. 1. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!