Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondjam meg nekik, h ne...

Hogy mondjam meg nekik, h ne legyen belőle sértődés?

Figyelt kérdés

Lesz nálunk vasárnap egy összejövetel és a sógornőm meg az anyósom is el akarna jönni.De anyósom pénteken fog kijönni a kórházból és azt beszéltük meg, h majd jöv.héten jön ki az uncsijához,mert nem akarjuk,h vmit elkapjon tőle, ha lappang benne vmi.És valljuk be egy kórházban sok mindent el lehet kapni.

De nem szeretném megbántani őket.Lehet, h csak feleslegesen féltem ennyire a kislányomat?21 hós.Talán túlféltem?


2010. febr. 18. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én is eléggé féltem lányaimat,nemtudom,de szerintem ez nem túlféltés.mondd meg így,hogy:bocsánat,de nem szeretném ha a baba elkapna valami betegséget,hisz ő sokkal könyebben elkap mindent.legyenszíves jövő héten jönni
2010. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Betegen nem engednék haza, gondolom. Én nem féltettem ennyire soha a gyerekeimet, de te tudod, a tiéd... A sógornő miért nem mehet? azt nem írtad: Egyébként, ha belegondolunk, egy kisgyerek bárhol, bármikor elkaphat valamit, akár a boltban, ahová bemész vele vásárolni..ha egyszer lesz kistesó, nem fogod tudni őket elkülöníteni... Szerintem egy majd 2 éves kisgyereknek kellene már olyan immunrendszerének lenni, hogy nem kap el mindent...
2010. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia! Azért az sem mindegy miért feküdt kórházban, mert ha mondjuk influenzával... elhiszem hogy félted akkor. Nem érzem hogy túlféltés lenne, de hát szegény anyós is...

Én inkább a párommal mondatnám meg, hogy inkább jöjjön következő héten mert ő sokkal fogékonyabb mindenre.

2010. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

miért van kórházban? melyik osztályon fekszik?

szerintem az nem mind1. vmi vírusos/bacis betegége van esetleg?

és a sógornővel mi a szitu?

2010. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem fertőző osztályon feküdt akkor elég kicsi a valószínűsége, hogy ott összeszedett valamit. Kb. annyi az esélye mint bárki másnak, hogy lappang benne valami. Ezt sose lehet tudni.
2010. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Anyósomnak van egy betegsége, amivel minden évben kórházba megy.Nem fertőz vagy ilyesmi.Csak azért gondoltam, mivel a kórházban több mindent elkaphat.

A sógornőm, meg nem hiszem, h eljönne nélküle, nem hagyná otthon egyedül.

hát nem tudom, h mi legyen.

2010. febr. 18. 14:56
 7/12 anonim ***** válasza:

szerintem megengedheted.

alapos kézmosás és szerintem nem lehet gond. biztos nem is lesz nálatok sokáig a kórház után.

2010. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mehetnek, nem érdemes ezzel megsérteni őket. Bárkiben lappanghat bármi. Az anyukám kórházban dolgozik (nem fertőzőn) de soha sem beteg.
2010. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A párom kórházban dolgozik.Akkor ne engedjem haza?De ha nagyon félted,akkor várjatok.
2010. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Én is féltem, ez természetes. Még anyukám is megértette, mikor pár napos volt, anyósom kevésbe, hogy ne jöjjenek. De ma már azért más a helyzet, 6 hós, és max. azt mondom, hogy nincs ölelés, puszi. Szerintem neked is ezt kéne. Aztán ha elmentek alapos szellőztetés.:)Szegény biztosan csalódott lenne, ha nem engednéd, hogy jöjjenek, főleg kórház után. A párodnak sem hiszem, hogy jól esne, hisz nem fertőző beteg az anyukája. Ne vonzd be ilyen negatív gondolkodással a bajt!
2010. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!