Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után 3 héttel már...

Szülés után 3 héttel már dolgozni menni? Menekülés, szülés utáni depresszió lenne?

Figyelt kérdés
Sógornőm első babája. Megviselte a terhesség is , és a szülés is. Nem sokat dolgozott a tej beindításával sem. Műkörmös, saját szalonnal. 3 héttel szülés után már egész napra elment dolgozni, azóta hetente 2 napot végig az üzletben van, 7 hetes baba apjával, vagy nagymamákkal. Nem akarok ítélkezni, csak nekem furcsa...

2015. ápr. 6. 19:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%

Kedves utolsó!

Nekem kb. dunszton sincs! A kislányommal, születése után 4 hónapot töltöttünk édes kettesben (értsd 4 hónapig fogtam és ringattam 22 órát naponta), ha közelítettem vele a kiságy felé sírt, lány létére hasfájós volt (monda a 3 hónap, mi 4 hónapig szenvedtünk), de attól a pillanattól kezdve, amikor a kezembe adták szülés után, tudtam, hogy elértem mindent, ami fontos! Szépítik, de a szülés utáni depresszió, csak a finom megfogalmazása annak, hogy miért nem foglalkozhatok magammal? Mondjuk, mert van egy gyereked?

2015. ápr. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tehát, ha én bármennyit eszek és mégsem hízom, akkor kamu a sok elhízott ember körülöttem?
2015. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
67%

Kedves 10-es, 11es, oruljetek neki, hogy fogalmatok jincs arrol mi az a depresszio, de ezert el ne iteljetek senkit. Ez nem az elkenyeztetett letrol szol. Oruljetek neki, hogy nektek a gyerek tartalmat adott az eleteteknek. Nem kell leszolni azt sem, akinek volt gyerek nelkul is, es nem akar teljesen megvalni a regi eletetol. Ha visszament dolgozni, visszament. Nem feltetlenul azert mert nem szereti a gyereket. En frankon nem ertem. Miert csak napi 22 oras kezben tartas jelenti a szeretetet? Van, akinek masra is szuksege van a gyerek mellett ennyi....nem vagyunk egyformak, fogadjuk mar.

Mellesleg az en kornyezetemben azok az emberek, akik gyerekkent hamarabb kozossegbe lettek adva, vagy felugyeltek tobben is, sokkal vaganyabbak es talpraesettebbek, magabiztosabbak. Nem hinnem, hogy ez olyan negativ dolog lenne.

2015. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%
Miért pontozott le valaki mindenkit? Nem egy két éves mellől ment vissza könyörgöm...:(((
2015. ápr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!