Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fáj szinte mindenkinek...

Miért fáj szinte mindenkinek szülés után a szex?

Figyelt kérdés

Elméletileg a varratok begyógyúlnak, és nem hiszem hogy azért fájna mert szükebbre varrtak...talán lelki eredetü?

Én így baba melett is ugyan annyira kivánom a szexet, de valahogy fizikálisan nem igazán megy.Méhnyak repedésem volt, és vágtak is de a sebek hamar begyógyultak, de eddig csak a simogatásik jutottunk mert amikor komolyabbra fordúlt vna a dolog akkor eléggé feszült a hüvelyem és be sem tudtuk tenni..lelkileg meg arra gondoltam hogy mivel a vágásnak még azért érzem a helyét, nehogy szétrepedjen...tudom ez hülyeség :) Ti meddig éreztétek kézzel a gátsebetek helyét, vagy az a heg örökre kitapintható marad?


2010. febr. 19. 10:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mivel nekem muszáj volt villám gyorsan szülni, szó szerint végighasított a doki punimtól a fenekemig. (2szer a nyakára volt csavarodva a köldökzsinór és esett a szívhang, a feje pedig már a szeme vonaláig kinn volt így nem lehetett császár sem)

3 réteg varratom volt-van (hüvelyi, köztes és a felszíni)

nemhogy 5 hét, de 2 hónap volt, mire úgy tudtam a vécére menni, hogy nem nyüszítettem. :) Ugyanis begyulladt az egész, pedig 15 perc alatt szültem, viszont 1 órán keresztül stoppoltak. Úgy fel voltam dagadva alsó fertály ügyileg, hogy hónapokig igen közeli barátságot ápoltam a fagyasztott borsóval. :)

A mai napig (8 hónap telt el) igen nehézkes a szex, mivel sikeresen el lett varrva a nyirokmirigyem is, így nem nedvesedek. Ugrott a hosszas előjáték tanács is.

Viszont semmi nem látszik és nem érződik semmi, mert aki varrt rögtön plasztikázott. Csak a hüvelyvarratom fáj és húzódik még.

2010. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!