Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen anya az aki bölcsödéből...

Milyen anya az aki bölcsödéből hozza a 17-18hónapos gyerekének az ebédet?

Figyelt kérdés
Otthon van a gyerköccel,eljár minden nap konditeremben,de nem főz(csak ritkán) és konyháról hozza az ebédet vagy üvegeset kap...Ti hogy látjátok?
2010. febr. 19. 14:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik, hogy milyen anya, sőt, aki nem főzéssel tölti el az idejét, az többet tud foglalkozni a gyerekével, és hadd menjen konditerembe, neki is kell valamennyit foglalkozni magával. Egyébként Te milyen anya vagy?
2010. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Van aki nem főz, van aki nem játszik vele eleget, van aki nem vasalja ki a ruháit, mindenkinek van valami hiányossága.

Én pl nem hordom semmilyen közösségi foglalkozásra, biztos hogy emiatt engem tartanak egyesek rossz anyának.

Lehet hoyg a szomszéd csaj aki mindenféle foglalkozásra hordja a babáját, írt ki ide olyan kérdést hogy milyen anya vagyok ÉN :) Mármint én aki írtam ezt, mert nem járunk sehova :)

2010. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
És aki ilyet kérdez,az nem irigy véletlenül? :)
2010. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nem vagyok róla meggyőződve, hogy a kérdező nem magáról kérdezett... :)
2010. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
23%
Sok rosszindulatu liba,miert nem a kerdesre valaszoltok,nem azt irta hogy o mennyire eliteli azt a szemelyt feltett egy kerdest.pfujj...
2010. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is üvegeset adok és ha nagyobb lesz, akkor a bölcsiből fogom hordani. Annyit adnak, hogy 2 kajára elég egy ekkora gyereknek és mi féláron kapjuk nagycsaládosként. Megnézem, hol adsz neki saját főztödből kétszer enni kb. 180 Ft-ból.

És csak annyira főznek finoman ott, hogy a felnőttek is onnan hordják sokan a kaját, be lehet fizetni és olcsó is, így itt sokan választják azt.

Egyébként a saját ebédemet meg ételszállító céggel hozatom. Elnézést, ha nem álldogálok minden nap 1-2-3 órát a konyhában. Remélem, ez nem fáj neked. Én kifejezetten örülök neki.

Elmennék konditerembe is, csak ki vigyáz addig a gyerekeimre?

Szerintem jó anya vagyok :-)

2010. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
jó anya,mert nem akarja kitenni a gyerekét annak,hogy az ő főztjét egye.nyilván nem tud és nem is akar főzni.A legjobb amit tehet a gyerekért.De az anyaság nem itt kezdődik.viszont attól,hogy el jár ide,vagy oda,attól jó kedvű lesz,és friss,és ez kell igazán a babáknak.Egy nyugodt,friss,nevetős anyuka.menj te is ha megteheted.Ha megtehetném én mennék,de főznék is neki,mint ahogy teszem is,mert én tudok és szeretek is főzni.
2010. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Teljesen átlagos.Nincs ebben semmi kivetnivaló,ha megengedheti magának,miért ne tehetné.Őszintén szólva,ha lenne rá lehetőségem,én is inkább rendelném az ételt és a főzéssel töltött időmet elcserélném egy nagy hancúrozásra a kisfiunkkal.
2010. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Ezen a héten én is rendeltem a kaját,az egyik híres ételszállítótól, nem azért, mert olyan jól megy, hanem mert nem fogadják el a melegétel-utalványt, ahol eddig húst vettem rajta.

Enyhén szólva is pocsék a kajájuk, és kevés, szóval én inkább maradok a főzésnél, még akkor is, ha én sem tudok, és szeretek főzni. Ezzel csak azt akartam mondani, h pl az utalvány miatt is rendelhetnek családok ételt.

2010. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!