Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen anya az aki bölcsödéből...

Milyen anya az aki bölcsödéből hozza a 17-18hónapos gyerekének az ebédet?

Figyelt kérdés
Otthon van a gyerköccel,eljár minden nap konditeremben,de nem főz(csak ritkán) és konyháról hozza az ebédet vagy üvegeset kap...Ti hogy látjátok?
2010. febr. 19. 14:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

azért az is elég elszomorító, hogy valaki szerint a bölcsődében szart etetnek a gyerekkel... a gyesből biztos finomabbakat lehet, abból a 25ezer forintból. :)

noj

2010. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
48%
Második voltam, egyébként ezek a nagyüzemi kaják enyhén szólva pocsékok tudnak lenni. Anyósom óvodában dolgozik, és mi is alig bírjuk megenni amit onnan szokott hozni. Tápértéke NULLA, olajban úszik, a főzelékek egyformán fehérek a liszttől. Szerintem ez mindenhol így van, mert nincs pénz jobb minőségre. Bölcsiben is.
2010. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,várom a többit is:-)

Nem pontozok!

2010. febr. 19. 14:19
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy néhány ember mennyire más dolgaival van elfoglalva. Nem ez az első ilyen kérdés a mai nap.
2010. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

14:18-as :) akkor te majd az oviba a gyerekednek gondolom külön fogsz főzni, és ő a te főztödet fogja enni. :)

noj

2010. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel nincs semmi baj. Sokan csinálják igy. Ismerek Én is ilyen anyukát. A gyereknek külön összedob valami fözit, közben jár az ebédért. Azt az időt a gyerekére forditja, amit a konyhában töltene el. Nem is godoltam volna, hogy ez ilyen gyakori...Szerintem nincs ezzel baj. Nem ettől lesz valaki rossz anya. Sőt!...
2010. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kérdés! Miér "fáj" ez neked? Mindenki azt ad a gyerekének amit tud és amit akar. Én ugyan főzök,mert nincs rá keretem, hogy hozassam,de ha megtehetném én is rendelném az ebédet. Miért sz@r az a kaja amit a bölcsiben adnak? Ezek szerint aki bölcsibe adja a gyerekét az is rossz anya,mert ugyanazt a sz@r kaját eszik?! Nem értem mi bajod vele?! MIndenki a maga háza táján sepregessen...

Nem ettől lesz valaki jó vagy rossz anya. Én pl azokat se szeretem akik mások életével foglalkoznak és nem a sajátjukkal. Ez egy undorító szokás...

Bocs, de ez a véleményem.

2010. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én se látok benne kivetni valót:)

Ha nem sajnálnám rá a pénzt,én is inkább rendelnék,mert a családom 4 tagja különböző dolgokat szeret.

Attól még nem lesz semmi baja a babának,ha csak üveges ételt kap egy bizonyos korig(egyik barátnőm kisfia is csak azt kap.Apa munkahelyen eszik,nagytesó az oviba,akkor a picinek minek főzne?)

2010. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor vitatkozzunk :)

Azért mert ismered egy óvoda kosztját, még ne általánosíts! Nálunk kifejezetten nagyon finoman főznek, sütnek a bölcsődében a gyerekeknek. A közkedvelt recepteket megosszák a szülőkkel is.

2010. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok főzni -de nem mindig jut érkezésem, mert nemcsak főzni kell, hanem előtte bevásárolni, utána elpakolni, mosogatni... én azt vettem észre, hogy vannak anyukák, akik a főzésben jeleskednek, van akinél mindig gyönyörű tisztaság van. A jó anyukák pedig szeretik és nevelik a babát, semmi köze a főzéshez vagy a takarításhoz. A gyerek a közös élményekre emlékszik, nem arra, hogy ki főzte a bablevest, bár tény, hogy az otthoni ételeknek nincs párja!
2010. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!