Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég bonyolult a helyzetem....

Cicus1207 kérdése:

Elég bonyolult a helyzetem. Van egy párom, és egy szépséges 17hónapós kisfiúnk. Nagyon buszkék vagyunk rá én (az anyuka) ugy érzem h szeretnék egy második babát. Hogy beszéljek a párommal?

Figyelt kérdés
Csakhogy ez nem is olyan könnyű, mivela pàrom minden alkalommal mikor feljön ez a téma mondd egy kifogást.Ez lelkileg nagyon megvisel,de észre se veszi.Ha olyanja van vicelődik a gondolattal aztán tabu ujból ez a téma.A másik része az h az anyjáékkal lakunk állandóan vitázunk es nem élhetjuk a sajat eletunket,én ugy gondolom ok tehetnek a parom viselkedeserol is.a rokonsagban is masodik gyereknel meg terhesseg alatt igenyelhettek szocpol félét...ami segítségével már elmehetnénk innen lakni.Én csak jot akarok a csaladomnak,nem a penz vegett vagxok masodik gyerekre,de ugy erzem maskepp nem valtozhatna az eletunk...de belekergetni se akarom a páromat semmbe...ti mi csinálnátok a helyembe h beszélnétek meg????
2015. ápr. 23. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen szedd össze a gondolataidat, akár írd is le miröl akarsz vele beszélni, és keress egy megfelelö pillanatot, amikor senki nem zavar titeket, amikor nem kell sietni valahova, amikor nem ideges más miatt.


Mond el, hogy te szeretnél tesót mindenképpen, és ezt kell megbeszélnetek, hogy ö hogyan gondolja.


Elsö és legfontosabb kérdés, hogy ö egyáltalán még szeretne-e valaha másik gyereket. Ha egyáltalán nem akar, neki ennyi elég és soha többet tesó, akkor ezzel együtt kell élned, mert ez egy erös érzés, és bele vinni nem lahat a másikat olyanba amit nem akar.

Ha ö is akar majd másodikat DE....

Akkor beszéljétek meg a DE-t. Miért nem most, minek kell történnie a tesó elött... Mennyi ideig vártok ezzel. Hogyan tudjátok megoldani a problémát....

2015. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Ha a párod NEM akar több gyereket, eszedbe ne jusson erőltetni.
2015. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha néha viccelődik a gondolattal, akkor nem zárkózik el teljesen. Mindenképpen, ahogy az első is írta egy nyugodt órában üljetek le, amikor jó kedve van, és beszéljétek át alaposan, mindent kérdezz meg tőle, amit itt is leírtál, hogy kiderüljön, hogy mit is gondol valójában. Jussatok végkifejletre valamilyen szinten, mert ha egy nőben ez elindul, de a férfi csak talán állapotban van, az hosszútávon a kapcsolat rovására is mehet-sajnos.
2015. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a pár sor segítséget!:)tudom igaz h ha ő nem akarja ,akkor el kell fogadnom,de ezt kicsit igazságtalannak tartom.


Mert egyéb kérdésekben is nekem kell engedni,tudom hogy ez más jellegű,és nem akarnám a kapcsoatunkat se tönkre tenni,már a kérdésemmel is hibázni fogok...

2015. ápr. 25. 12:35
 5/5 KillingTheMercy ***** válasza:
Igazságtalannak tartod, hogy az apának is joga van beleszólni abba, hogy akar-e még gyereket...? És még azt írod, hogy nem akarod ráerőltetni...? Kicsit mintha ellent mondanál önmagadnak...
2019. okt. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!