Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves baba nem áll még fel....

1 éves baba nem áll még fel. Hasonló helyzetben valaki?

Figyelt kérdés
Kúszik, mászik, szépen felül. Mindent később kezdett, de kicsit kezdek aggódni :(
2015. ápr. 23. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is aggódnék. Vidd el szakemberhez! Mondjon ő véleményt! Egyébként pedig lehet, hogy maholnap feláll.
2015. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
1 éves státuszon voltatok már? Vagy még csak majd mentek? Én ott mindenképpen megemlíteném a gyerekorvosnak (amúgy szerintem fogják is kérdezni), és megmondja, hogy kell-e vinned valamilyen szakorvosi kivizsgálásra, illetve meddig várjatok, meddig normális, kell-e már aggódni.
2015. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem van tobb gyermekem is,es teljesen valtozo volt,hogy ki mikor indult el:) A nagylanyom pl "csak" 14honapos koraban.. :) Ne stresszelj ra,de ha ugy erzed szolj a gyerekorvosnak vagy a vedononek :) Ha csuszik,maszik szerintem semmi gond :)
2015. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jövőhéten megyünk az egy éves státuszra. Sajnos a doktornő nem igazán foglalkozik vele, it csinál és mit nem. Mindig aggódtam, mikor még csak forgott 8 hónaposan,, akkor is azt mondta hova akarom én siettetni a gyereket. akkor felkerestem egy dévényes gyógytornászt, kezelte 2 hónapig, de aztán 1 hónapja elkezdett mászni, így azt mondta szüneteltessük, ügyesen fejlődik. Csak mégis aggódom.
2015. ápr. 23. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Dévényes mit mondott? Szerintem hozzá vidd vissza. A felállással nem próbálkozik, vagy a járással? Az én fiam is csak 15hósan indult el, 10,5hósan állt fel a kanapé mellett.

Én a dévényeshez vinném a helyedben.

2015. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!