Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van abban valami igazság hogy...

Van abban valami igazság hogy a lányok apukájukra hasonlítanak inkább a kisfiúk meg az anyjukra? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Külsőleg és habitusban is érdekel.
2015. ápr. 27. 09:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam még a kérdésen. Az oviban, akikkel jóban van a lányom: mindegyikük nagyon az anyukájukra hasonlítanak (2 lány és 1 fiú).
2015. ápr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Félvér kisfiam van.

Normális, fehér, világos bőrrel, sötétkék (!) szemmel és egyenes fekete hajjal született, de minden vonása az afrikai édesapjáé volt (laposabb orr, vastag száj stb.)

A bőre is egy picit sötétebb lett pár hónap alatt, de inkább világos tónusú maradt (olyan tejeskávé szín).


Az idő előrehaladtával nagyon sokat változott, most már 5 éves.

Világosabb barna haja van (az enyémnél is egy picit világosabb, a testvéremnek és édesanyámnak volt ilyen), a sötétbarna, majdnem fekete szeme az édesapjáé, a haja csak egy kicsit hullámos, a vonásai közül egyre több inkább az enyém, az orra és a szája is sokat változott.


A testalkata (magas, izmos, vékony típus, hosszú lábakkal, olyan futó vagy kosaras alkat) teljesen az édesapjáé, a természete pedig inkább rám hasonlít, de ennek az is lehet az oka, hogy velem van többet.

2015. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nagylányom az anyósomra, kisebbik a sógornőmre, kisfiam az apjára hasonlít. Rám egyik sem.
2015. ápr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A lányom tiszta apja. Viszont az apja másik lánya már inkább az anyjára hasonlít, bár az apja egy-két jellegzetes vonása is felfedezhető benne (ő már fiatal felnőtt, valószínűleg jelentősen nem fog változni az arca).


A rokonságban van egy család, ahol a fiú egy az egyben az apja, a kislány pedig az anyja klónja (együtt nőttünk fel az anyjával, nkem is tele a fiókom róla kiskori képekkel, tényleg annyira hasonlít, hogy az már klón).

2015. ápr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A kislányunk 3 hónapos,és pont úgy néz ki mint az apja ekkora korában.Én viszont anyukámra hasonlítottam mindig is.
2015. ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én tiszta apám vagyok, öcsém tiszta anyu. A fiam tiszta apja, a lányom tiszta én. :)
2015. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!