Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátaplalas almalevel?...

Hozzátaplalas almalevel? Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés

Kislányom négy hónapos. Vettem a drogeriaban egy hipp üveges almalevet. Hozzaadott cukrot nem tartalmaz. Viszont az üvegen az áll, hogy 1:2 arányban higitani kell vízzel és a nap bármely szakában adható szomjoltokent.

Érdeklődni szeretnék hogy ezt is csak pici mennyiségben kostoltatni kell a babával vagy ez adható neki akár napi többször is ha ízlik nagyobb mennyiségben?



2015. ápr. 30. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Először pár kortyot adj.

A lányom az első almakóstolása után másnapra ekcémás lett sajnos.

2015. ápr. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasfájást is okozhat. Óvatosan kóstoltasd!
2015. ápr. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Huhh sajnos ilyen levekben nem tudok segíteni, ugyan én is most kezdtem el a hozzátáplálást,de én vettem almát és annak a levét adtam neki.

Első nap csak egy pár kanállal adtam a levéből,2 nap pihi vártam,hogy minden okés e.

Aztán 3.nap már lereszeltem egy felet,adtam a levét is és a pürét is. És egy így ment egy 7ig. Semmi baja nem lett hála az égnek. Csak annyi,hogy sztem nem ízlett neki.:)

Nem haragudj,de nekem eszembe sem jutott venni neki ilyen ivóleveket.:)


A héten a barackot kezdtük el. Mivel nincs még bari szezon ezért én üvegeset vettem, Humanek és Hippeset. Ez a 2ő a legjobb.

Ebből első 2 nap csak negyed üveggel evett meg,ma már eljutottunk odáig,hogy fél üveg sárgabarackot bepuszilt:) és láthatóan ízlett neki:)

A barackot még adom neki vasárnapig,aztán jöhet az alma-barack kombó.

Óvatosan,lassan,szépen haladunk,nem siettetünk semmit,és nem veszünk semmi levet neki. Kivéve a barackot mert azt sajnos még nem kaptam.

Miért nem veszel almát? Egyébként a nosalty-n vannak receptek 4hós babáknak,hogy hogyan készítsd el az almát,hogy finom is legyen,meg is egye és még a pocakja se fájjon tőle,plusz még székrekedése se legyen.:)

2015. ápr. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 hónapos babánál még nem kellene hozzátápláláson gondolkodni, ha tápszeres, ha szopik. Tönkreteszed az emésztőrendszerét.
2015. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Szigorúan orvosi javaslatra kezdtük el

2015. máj. 7. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!