Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez most komoly? Egy évesen...

Ez most komoly? Egy évesen egyen egyedül kanállal és igyon egyedül pohárból?

Figyelt kérdés

Volt itt a védőnő, mondta ezeket kérdezik egy éves státuszon. Az én fiam egyiket sem hajlandó, még megpróbálni sem. Azt mondta addig gyakoroljuk. Most lesz május 30-án 1 éves. Egyébként is "lassabb" mint a korabeliek, még csak kúszik, nem mászik, áll vagy megy. De egy hónappal hamarabb is született és lélegeztetni is kellett.

Meg hogy mutassa meg a könyvben melyik a cica, kutya. Az én fiam nagyívben tesz a könyvekre, játékokra.

Anno a lányomnál másfél évesen kérdezték az evés, ivás dolgot, Ő akkor már pár hónapja csinálta, arra is azt mondták hamar csinálja, ez volt 5 éve.

Azóta ennyit változott a világ? Mi lesz 5 év múlva? Már úgy születnek, hogy rögtön tudnak beszélni?!


2015. máj. 8. 10:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi. A nagylányom is hamar csinált mindent, 10 hónaposan stabilan ment.

Viszont a foguk későn jött/jön.

A nagylánynak 1 évesen kezdett jönni, a fiamnak meg most 11 hónaposan jött ki az első kettő alul.

2015. máj. 9. 14:51
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezeket csak azért írtam, hogy lásd a te babád sincs semmiben lemaradva. A kisfiam 7 hónapos korában, kb. ezután 2 héttel kapaszkodva lépegetett, de hogy kanállal, egyedül egyen 1 évesen? Totál kizárt! Nem ez a dolga, hanem figyelje a reakciókat és abból tanuljon. Mondjuk, hogy mit szólsz a konyhafalon a spenóthoz? Szerintem ne ezen aggódj, inkább azon, hogy szeded le:-)! Bár én azt mondanám, hogy hagyd az itató poharat, itasd rendes pohárból, a védőnőm azt mondta, hogy egy újszülött is tud pohárból inni, ha türelmesen itatják és tény, a kislányom, 1 évesen (ő lassan 5 éves) simán ivott pohárból egyedül (nem itatópohárból, simából), amikor az 1 évvel idősebb unokanővére még csak szívószállal tudott inni.
2015. máj. 10. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, megnéztem a kiskönyvet, 2 éves státuszon kérdezik eszik-e egyedül?!!!
2015. máj. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!