Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos múlt, nem ül, nem...

10 hónapos múlt, nem ül, nem mászik nincs még foga?

Figyelt kérdés
van itt még más anyuka is akinek ilyen pató pál a babája? :) amúgy kúszik, rugózik négykezlab, szinte segitseg nelkul.tudom ulesbe huzni, most kezd felterdelni, felkapaszkodni, szoval szerintem allni elobb fog mint ulni, maszni :)
2015. máj. 20. 06:39
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem az orvost, védőnőt kérdezed meg. Ők látják a babád, és tudják, ha valami baj van vele.
2015. máj. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Pedig erőltetni kell a mászást!

[link]

A gyógytornászunk azt tanácsolta ebben a szakaszban, hogy ha feláll, ültessük le, amíg stabilan el nem kezd mászni, mert ennek a szakasznak nem szabad kimaradnia. Térdelni szabad volt, szeretett is úgy játszani. Az ülés pedig általában a mászás után jön, szépen kirakja oldalra a popóját :) Majd írj, mi újság!

2015. máj. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Orvos/védőnő mit mond? Fiam 10 hósan már egyedül elindult. Nyilván nem egyformák a babák, de ha tornára szorulna azt mi innen nem tudjuk megmondani.
2015. máj. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mászni 11 hónapos korig kell, ülésre nincs ilyen meghatározott időpont, de sok baba mászásból ül ki. A lányunk 10 hónapos kora után néhány nappal kezdett mászni és utána ült fel.

A foga majd kijön. 1 évesen 2 foga volt a lányunknak, kb. 9-10 hónaposan jött ki neki.

2015. máj. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az orvos/vedono szerint kicsit lassu de nincs aggodni valom.
2015. máj. 20. 07:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Unokaöcsém egy napot nem mászott, hanem 9 hósan fogta magát, felállt és elindult. Szóval szerintem nem olyan nagy probléma, ha nem mászik :)
2015. máj. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az en kisfiam 11 honaposan kezdett el maszni, utana allt fel es ra par napra tudott csak magatol felulni. most 14 hos es szinte szalad. nincs semmi baj a babaddal. :)
2015. máj. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a fogzásról tudok nyilatkozni: nálunk ugyanez volt, semmi gond belőle, nekünk addigra bújt ki mint mire másnak már romlottak.
2015. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem visszafogni erőszakolni nem lehet agy babàt..

Nekem koraszülöttem van 7 hónaposan, orvosilag 5 elkezdett kùszni ezzel nem is volt baj de rà egy hójapra felàllt ajja kaptam ott mindent de nem lehetett visszafogni, egyszerűen folyamatosan mindenben ezt gyakorolta 3hètre rà màszott...na most meg ez a gond. Jelenleg 13hónapos orvosilag 11 ès mèg mindig màszik, ez a fő mozgàsforma, kapaszkodàs nèlkül nem is àll csak fèl perceket...nagyonnem akar elindulni..

2015. máj. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!