Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a melegben kell inni...

Ebben a melegben kell inni adni (vizet) a babanak?

Figyelt kérdés
Ket honapos, csak cicizik... Cicizni kb 2-2,5 orankent szokott.

2015. jún. 3. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

Ha van elég tejed akkor nincs szüksége vízre, de ne 2 óránként szoptasd, hanem amikor csak igényli.

Én a nyári hőségben volt, hogy 20-30 percenként is mellre tettem pár korty erejéig.

2015. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Az anyatej a szomjat és az éhséget is oltja.Mi nem adtunk vizet.
2015. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igeny szerint szopizik, altalaban jol lakik, s ket ora utan ehezik meg. Nem igazan fogadja el hamarabb, s ha el is fogadja, visszabukja...
2015. jún. 3. 17:22
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem tudod azt megoldani,h cicire rakd kb.20 percenként,h igyon egy kicsit akkor igen meg kell itatnod! Pl ha hosszabb sétára mentek,nincs lefejt tejed,és gondolom nem fogod 20percenként előkapni a cicit:-) akkor vigyél magaddal cumisüvegbe babavizet,v forralt vizet. Azzal ártani nem ártasz bekészíted.
2015. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Az anyatej NEM szomjoltó, hiába mondják róla újabban. Főleg akkor nem, ha a baba nem is éhes. Nyugodtan adhatsz neki folyadékot.
2015. jún. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Adhatsz neki nyugodtan vizet.
2015. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
Én tavaly nyáron szültem. Igény szerint szoptattam a babámat. Volt hogy óránként, de volt hogy 3 óránként. Nem adtam neki pluszba vizet. Nem volt kiszáradva. 5,5 hónapos koráig csak anyatejet kapott. Ha van elég pisis pelusa akkor nem kell aggódj, akkor elég folyadékot iszik, nem kell pluszba pótolni.
2015. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

Szoptatás után kb 1óra múlva kínáld meg vízzel mindig.

Látni fogod,hogy igényli-e.

Mondjuk az én kislányom a sima vizet nem fogata el csak a babateát.

2015. jún. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Adtam igen, igényelték is a gyerekek. És amikor szomjasak voltak nem volt jó az anyatej .Nekünk egyáltalán nem vált be az hogy majd a mellből pár kortyot iszik, és az szomjoltó. Az enyémnek nem volt az, babavizet ,babateát cumisüvegből adtam, amennyit kivánt inni. Ha nem kivánja úgysem fog inni.
2015. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3%
próbálj adni neki két szopi között, ha elfogadja akkor szomjas, ha nem akkor elég neki a tej. Én próbáltam adni neki (nyári baba), de nem fogadta el kb 4-5 hónapos koráig, amikor már tápszert is kellett kapnia, az nem oltotta a szomját annyira, simán ivott.
2015. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!