Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a melegben kell inni...

Ebben a melegben kell inni adni (vizet) a babanak?

Figyelt kérdés
Ket honapos, csak cicizik... Cicizni kb 2-2,5 orankent szokott.

2015. jún. 3. 17:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20%

de. az anyatej szomjoltó is!

eleinte hígabb jön, utána a sűrűje.


de ennek tudtában is mégis sokan adnak vizet pluszba inni

2015. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32%
nem, nekünk nem volt elég az anyatej innivalónak is. Nem érdekel hogy a szoptatás vallásos oldalakon miket irnak, attól az még nem válik igazzá mindenkire. Ha az enyém úgy nyugszik meg,és úgy elégedett, hogy adok neki plusz folyadékot, akkor meg fogom itatni, mert én ezt a hozzáállást tartom tartom normális dolognak.
2015. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
19%

Nagy melegben vizet is kapott.(családban lévő baba) Szerintem csak a víz oltja igazán a szomjat. El nem bírom képzelni, h egy izzadó, melegtől szenvedő babának jólesik szomjúságra az édes, zsíros, langyos tej. (tudom, hígabb)


Na meg az utcán nem kapkodhatja elő az ember 20 percenként a mellét, h igyon pár kortyot a gyerek. Ha meleg van, ne kínozd, kínáld vízzel, max. nem kéri. Ne foglalkozz azzal, h most épp az a divatos szlogen, h az anyatej szomjoltó is. Hát igya akkor a melegben, akinek jólesik.


Ha most megszületik a saját gyerekem, (1 hónap) neki is fogok vizet adni.

2015. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
39%

Nem kell. Az anyatej szomjoltó is. Nekem legalábbis mindhárom gyerekem megvolt teáztatás és vízivás nélkül 5-6 hónapig. Forró, nyári hónapokról beszélek.


De tégy belátásod szerint.

2015. jún. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!