Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaza van anyósomnak? Valóban...

Igaza van anyósomnak? Valóban így van?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudtam szoptatni, nem volt tejem. Most 6 hónapos a kisfiam, korához képest nagy baba. Lustibb fajta, most tartunk ott hogy hasról hátra, hátról hasra forog. Ha beindul akkor össze vissza hömbölög. Van egy barátnőm akinek a 3 hónapos anyatejes kislánya már forog. Erre anyósom azt mondta ha én is szoptattam volna a kisfiam is mindent előbb csinálna. Ez valóban így van? Megvallom ez a téma érzékenyen érint és nagyon rosszul esett hogy ezt mondta.

2015. jún. 7. 15:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nincs igaza! Én szoptattam 7 hónapig és mégis épp, hogy átfordult hátról-hasra, hasról-hátra a 6. hónap végén, nem ettől függ. Nem egyformák a babák. És mért is kell a te babádnak előbb csinálnia dolgokat? Attól, hogy nem tudtad szoptatni igenis nagyon jó anya vagy sőt a babádnak te vagy a mindene....ne felejtsd el, sza..rd le mit mond az anyósod.
2015. jún. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!