Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam vissza,...

Hogyan szoktassam vissza, hogy a helyén az ágyában aludjon?

Figyelt kérdés
Manókám 11 honapos.1hete (igaz beteg is) felsir az ágyába es csak velem akar audni. (Néha mellettem is felsir). Hogyan szoktassam vissza, hogy a helyén aludjon? Vagy ahányszor fel kel altassam vissza es tegyem a helyére előbb utobb megszokja? De amíg beteg hadjam had aludjon mellettem!
2015. jún. 8. 07:27
 1/1 anonim ***** válasza:
nálunk is ilyen volt, egy hétig, most gyógyulgat. én is magam mellé vettem, kényelmesebb volt, előtte 2 órán belül legalább 5x mentem oda hozzá. először csak bementem hozzá aludni, utána magam mellé vettem. de ahogy meggyógyult, vagy jobban volt, náthás volt és a bedugult orra miatt sírt fel, kapott az orrán is levegőt, szépen visszatettem az ágyába, én még bent aludtam nála 1-2 éjjel, azt kijöttem, minden ugyan olyan mint a betegség előtt. szerintem még ne idegeskedj ezen, lehet hogy a te babád sem fogja "igényelni" az együtt alvást ha meggyógyul.
2015. jún. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!