Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nehezebb idegileg 3 gyerekkel...

Nehezebb idegileg 3 gyerekkel mint 2-vel?

Figyelt kérdés
Gondolkozunk, hogy legyen 3., de félünk, hogy idegileg sok lenne. Majd 5 éves az első, a második fél éves és úgy érzem, én is szeretnék még egyet és férjemen is ezt érzem. De már nem szeretnék sokat várni a kettő között. Az első kettő között se akartunk várni, de sajnos az élet közbeszólt, voltak vetélések. Így max úgy csinálnám, hogy egyszer bepróbálkoznék és ha nem sikerülne, akkor ennyi. 2.5-3 év korkülönbségre gondoltam. És csak akkor vállalnám be, ha sikerülne egy jobb meló, még ha fizetés nem is lenne magasabb, de jobb időbeosztással, légkörrel. És ha a férjem is tudna váltani melót, csak ez után vállalnám esetleg. Ezek megvalósítható dolgok, de nem tudom, hogy idegileg kiakasztóbb e, fárasztóbb e 3 gyerek.
2015. jún. 19. 23:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok annak, aki úgy áll hozzá a gyerekvállaláshoz, hogy "idegileg kiakasztó", de ha valaki meg merészeli mondani, hogy a gyerekeket nevelni is kell, nem csak megszülni, az már "no comment" és nullára kell pontozni. Fogtok ti még sírni itt 10 év múlva a kamaszodó gyerekeitekkel :D
2015. jún. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!