Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vitte valaki babáját, kisgyerm...

Vitte valaki babáját, kisgyermekét alváscentrumba?

Figyelt kérdés
Milyen okkal? Milyen idősen? Volt eredmény?
2010. márc. 2. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hm...hát igen, most gondolkozunk rajta. Egy éves, és kb 8-10x kel éjjel, tehát kb. óránként, amiből 20perc-félóra a visszaaltatás...várom én is a tapasztalatokat.
2010. márc. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Nálunk azóta van probléma a Babával (18 hónapos) amióta leesett a nagy hó. Azóta 4-6-szor kel éjszaka. Bár tegnap végigaludta az éjszakát (kb. 2 hónap után). Ha valaki tud megoldást, engem is érdekelne!
2010. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!

Igen, nálunk is azóta van egyfajta változás! Bár mindig keveset aludt, többször ébredt éjszakánként, nappal is minimálisat alszik, de azóta...!

A nagy havazáskor rá nem jellemző módon reggel 7-fél 8 körül ébredt, szemben az addigi 5-6 órával. Éjszakánként csak 1-szer ébredt. De azóta borzalom!

sokszor kelünk éjszaka, órákig virrasztunk, nappal félórát alszik, állandóan hullafáradt szegény és valamiért mégsem tud aludni! Már nagyon kétségbe vagyok esve!

2010. márc. 5. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 1 éves volt,amikor befeküdtünk 1 éjjelre a Heim Pál Alvásambulanciájára.

6 hónapos korától minden éjjel felébredt nagyon sokszor.

Gyakran vissza sem tudtuk altatni,volt lámpa felkapcsolás,szoptatás,teáztatás,ringatás.1-2 órákat sétáltunk vele,nagyon kimerítő volt.

Megelégeltem,1 éjszakára befeküdtünk,ott a hasán,arcán,ujján kütyükkel aludt,csak 2x kelt fel,amikor a vaságyba beütötte a fejét.

Az volt fél év után az első alvós éjszakám.

Természetesen nem találtak semmit,de ráírták a leletre,hogyha továbbiakban is fenn állna a probléma,vigyem gyerekpszichológushoz.


6 hónapos koráig csak anyatejet kapott,lehet a hozzátáplálás volt a baj,vagy a meleg,mert sokszor nálunk nyáron 36 fok is van a lakásban,már nem fog kiderülni...

Azóta csak akkor ébred többször,ha beteg,vagy fogzik.

13 hónaposan tanítottam meg egyedül elaludni,már első nap ringatás nélkül elaludt,és pár napon belül a nappali alváskor is csak letettem,és elaludt magától.

Szóval sikeres volt az Aludj jól gyermekem módszer nála:)!

2010. márc. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!