Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fürdettétek gyógyszertá...

Meddig fürdettétek gyógyszertári fürdetővel a Picit? Mire váltottatok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 18:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
3 hónapos korában váltottunk Gabira. De ha megyünk anyósékhoz hétvégére, akkor csak a johnson's mintát (átlátszó sárga) viszem magammal. Egyiktől sincs semmi baja, gyönyörű a bőre.
2010. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
6 hónapos koráig csak gyógyszertárit használtunk, aztán váltottunk Gabira de attól ekcémás foltjai lettek ezért visszatértünk rá. Most 9 hónapos, de szerintem még pár évig ezt fogom neki használni.
2010. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi viszonylag korán lecseréltük Johnsosns termékre, és a Gabit is kipróbáltuk. Eddig nem is volt gond, de most ismét száraz lett a bőre, így most visszatértünk rá. Ja, 6,5 hónapos a kislányom.
2010. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szárazbőrű babáknak próbáljátok ki a sárga Johnson testápolót. Nagyon jól hidratál.
2010. márc. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A kislányom 3 hónapos koráig használtuk a gyerekorvos által felírt trutymót, aztán megelégeltem és vettem Neogranormon habfürdőt és testápolót. Nagyon szeretem, azóta is azt használom.
2012. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapos korában váltottam. Először Johnson's-ra, de az drága volt és nem szeretettem, aztán Neogranormonra. Azzal nagyon elégedett vagyok.
2012. okt. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!