Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Üvölt a 11 hónapos babám, ha...

Üvölt a 11 hónapos babám, ha magára hagyom az ágyában?

Figyelt kérdés
Ez mitől lehet? ha kiveszem, nyugodt, ha ott vagyok fele fogom a kezét nyugodt. De ahogy felállok és kimegyek üvölt, pedig hónapok óta magától alszik, beteszem az ágyba cumi a szájába, kimegyek ő meg befordul és alszik...de most már 2. napja üvölt...nem hinném hogy a foga, hiszen ha kiveszem semmi baja...délelőtti és délutáni alvásnál is ezt csinálja, teljesen mindegy, hogy mennyire fáradt....valami szeparáció lehet ez, 11 hónaposan?
2015. júl. 1. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
nálunk is volt ilyen pár napja. még éjszaka is csinálta amikor evett és tetten le aludni. általában fél-1percnél nem volt több a sírás, bár azt is utáltam végig hallgatni, de muszáj volt mert ha bemászkáltam vígasztalni annál tovább tartott. napközben csináltam azt hogy odafeküdtem mellé a nagy ágyra, tudta hogy ott vagyok de nem látott,így nem sír hanem elfeküdt és a szokásos 5-10perces motyogás után elaludt. majd próbáltam azt hogy mikor jöttem ki tőle az ajtóból szóltam neki hogy csicsika,1-2x és akkor "megértette" és elfeküdt és aludt. kb egy hétig volt. de ez idő alatt éjszaka is sokszor felsírt. lehet valami szeparációs dolog. de hamar elmúlt.mostmár ugyan olyan mint előtte.
2015. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nekem nem 1 percig sír, hanem feláll, taknya nyála egybefolyik, úgy üvölt, 5 perc volt a legtöbb amit bírtam. Pedig előfordult már hogy hagytam kicsit hisztizni, de ez most más, nagyon keservesen üvölt. Nincs szívem hagyni. Egyébként az is a baj, hogy ráadásul így rövidet alszik, és nagyon zaklatottan kel, hiszen nem vagyok ott mikor felébred. Eddig 1,5-1,5 órát aludt délelőtt délután is, most az utóbbi két napban 20-20 percet.
2015. júl. 1. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk a nappali alvások maradtak időben, de az én fiam is sírva kelt. éjszaka is többször sírt fel. igazából nem tudom mitől csinálhatja, tehát sokat nem tudok segíteni.
2015. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet szepa. szor. Nàlunk fogni kellett a kezét, mìg elaludt, pedig elejétől elaltatta magàt addig.
2015. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát remélem átmeneti állapot mert a kétszer fél óra nagyon kevés alvás neki.
2015. júl. 1. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!