Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig pelenkáztát...

Mennyi idős koráig pelenkáztátok a pelenkázón a babát?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Amíg pelenkás volt, majdnem 3 éves koráig.
2015. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tehát nagyobb korában is felfektetted a pelenkázóra? Csak azért kérdezem, mert a kisfiam már most alig fér el rajta, és állandóan izeg-mozog, hasra fordul, négykézlábra áll, félek, hogy leesik, pedig messze még a pelenkás kor vége...
2015. júl. 14. 15:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekünk nagy pelenkázonk volt, és mindegyiket míg pelenkát teljesen el nem hagyták.

Egyeszerübb volt, mikor nagyon mozgékony volt, akkor egy kézzel könnyebben le tudtam fogni, pl kanappén mindig elmászott. De a pelenkázonk magas is volt, kényelmes.

2015. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kb egy honapig. Utana az agyon, kesobb a szonyegen, aztan mar allt.
2015. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első gyereket a pelenkás kora végéig.

Másodikat pár hónapig, mert a nagyobb mindig nézni akarta és célszerűbb volt a kanapén.

Harmadiknál csak az éjszakai pelenkázásokkor használtam a pelenkázót.

2015. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amíg pelenkás
2015. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pont ma gondolkodtam el, hogy van-e még létjogosultsága a pelenkázónak az 1 éves kisfiam szobájában.

Tegnap telt be a pohár, mikor majdnem leesett róla, mert őnagyságát nem lehet ám fekve pelenkázni... Szóval mától nincs pelenkázónk, bármit adok a kezébe, addig elvan vele, míg ki nem csomagoltam a pelenkáját, és már fordul és fel is állt. Lehetetlenség fekve tartani.

Szőnyegen fogom ezentúl, meg ott, ahol éppen utolérem.

2015. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kb fél éves koráig.
2015. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2,5 éves koráig, akkor adtuk el a kombi kiságyat. Vért izzadtam utána, mert az ágyon nem maradt nyugton, míg a pelenkázón nyugodtan tűrte. Szerencsére már csak éjszakára kell pelenka, így szűk fél évet kellett szenvednem csak.
2015. júl. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16 hónapos még ott pelenkázom.Máshol nem marad meg csak menekül pedig bugyi pelust használunk már.
2015. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!