Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felétek is van olyan, hogy...

Felétek is van olyan, hogy 8:17! perckor tart razziát a védőnő?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 09:37
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%

Razziát? Nem, engem fel szokott előtte hívni, hogy jönne, vagy előzőleg megegyeztünk egy időpontban. Általában be sincs olyankor kapcsolva a telefonom, híába hívna :)

És beengedted?

2015. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
33%
Razziát? Vagyis nem szól előre, csak jön, mert épp eszébe jutott? Ez nála a családlátogatás? Én nem engedném be, mert én is felhívom, mielőtt tanácsadásra mennék, akkor ő is szóljon előre, ez az egymás iránti tisztelet minimuma.
2015. júl. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Igen beengedtem, mert itt verte a csengőt. Egyrészt nem tudtam, hogy ki lehet az, a postáshoz még korán volt, így megnéztem. De most már a csengőt is ki kell kapcsoltatni, hogy pihenni és egyáltalán nyugodtan lehessen élni, pihenni?

Ha ez nem razzia, akkor mi?

2015. júl. 15. 09:49
 4/48 anonim ***** válasza:
87%
Van. Ráadásul bejelentés nélkül érkezik, mi pedig még olyankor alszunk. Múltkor hálóingben, az alvó gyerekkel a vállamon iszogatta nálam a kávéját, eszébe nem jutott, h esetleg siessen elfelé.
2015. júl. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
51%
Nekem olyat csinált,hogy ebéd utáni altatási időben egyszer csak nyomta a csengőt,mint az őrült,utána meg felveszem a kaputelefont:csönd. Próbálom szegény babát visszaaltatni,megint ugyanez, harmadszorra sikerült beleszólni,beengedtem.Állok az üvöltő gyerekkel a karomban,mondom be ne merészeljen jönni,de akkorra már a lakás közepén cipőstől,hogy ő pont erre járt egy másik anyukánál,gondolta benéz. Nem akartam a gyerek mellett jelenetet,de ez a nő olyan hülye,hogy mikor már harmadszor ordítottam az arcába,hogy takarodjon a lakásból, nézze meg mit művelt,még akkor is vigyorgott bambán és magyarázott valamit,hogy na akkor majd mikor menjek a következő tanácsadásra... Ez nem védőnő,hanem támadónő. Amúgy teljesen ideális,rendezett körülmények között éltünk,semmi nem indokolta a razziát. A te "védőnődet" nem Mariannak hívják véletlenül?
2015. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
73%
nincs. Olyan volt hogy mondta kedd v csütörtök jön, még nem tudja mikor tudja beszoritani a látogatást az idejébe, annyit mondott még hogy 9-12 közt várhatjuk
2015. júl. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
73%
Nekem mindig szo nelkul jott. Az elmult 3evben. Sokszor en is haloingbe mentem sokszor a gyerek is aludt meg. Sose szolt elore csak beesett. Multkor nem is vartam hisz 2-3 eves korba már csak akkor jonnek ha vizsgalat lesz. Erre telefonalt hogy o erre jart bejonne. Milyen jo lesz ha megszuletik par het mulva a pici kezdi elorol.
2015. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
35%

Mindig időpontra jött.

Elég szomorú hogy némely védőnők hatóságnak képzelik magukat, kissé meg vannak tévedve...

2015. júl. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
37%
Nálam szerencsére ilyet sose csinált. Mindig előre egyeztetünk, hogy mikor jön, vagy mi mikor megyünk. Szól ha mégis késik vagy korábban jönne, én is ugyanígy szólok. Nem hagynám, hogy csak úgy rám törjön, amikor olyan kedve van, be se engedném. Kezdem azt hinni, hogy nagyon felhígult ez a szakma.
2015. júl. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

Nálunk eddig mindig hívatlanul tette tiszteletét.... De nem gondoltam volna, hogy valaki ennyire elvetemült, hogy ideállít korán reggel kisbabás házhoz, teljesen illetlenség. Már csak azt bánom, hogy nem osztottam jól ki, mint ahogy az egyik kedves válaszadó írta.

Nem Mariannak hívják, hanem Gizikének.

2015. júl. 15. 10:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!