Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha csak üveges ételt...

Baj, ha csak üveges ételt eszik a babám?

Figyelt kérdés
Fél éves, 4 hónapos korától adjuk neki a főzeléket, ebédre csak azt eszik. Baj, ha nem főzök, hanem csak üvegeset kap?
2015. júl. 21. 12:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
45%

7-es! Az én babám egy éves korig csak biot kapott (hipp), üvegeset és frisset, még húsból is, biztos forrásból, amikor csak tudtam frisset készítettem. Nem hányt semmitől, amikor áttértünk a vegyszerezett dolgokra, ma sem hány, mindent megeszik, nem válogatós, nyers zöldségeket, gyümölcsöket bármikor, bárhol hajlandó enni, semmilyen allergiája nincsen.

Üvegeset főleg időhiányban, nyaraláskor, utazáskor kapott. Szerintem nem baj, mert jó minőségűek a bébiételek (néhány botránytól eltekintve), de én nem bírnám megállni, hogy ne adjak neki friss idény zöldségeket, gyümölcsöket, mikor tele van a piac illatos, érett finomságokkal.

2015. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!