Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok a lakásban konektor...

Használtok a lakásban konektoros illatosítót? Nem nagyon erős az illata a babának?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmilyen illatosítót nem használunk, sőt én már parfümöt sem.Nagyon gyakran szellőztetek, így nincs áporodott szag.

/Z/

2010. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem használok, szerintem nem egészséges.
2010. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia


Mi hasznalunk illatositot is elektromosat is illat gyertyat is, es illat olajat is...en meg parfumot is, es a fiamnak semmi baja, szereti az illatat...es amiota jar, akkor megy a furdobe es megkeresi a parfumom es hozza oda nekem :)

2010. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem megfájdul a fejem tőle,így már nem próbálkozom vele. Parfümöt én sem használtam pici korában,de már 17 hónapos,így néhány hónapja visszaszoktam. :)
2010. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem felnőttként kaparta a torkomat, égett a szemem, nagyon jó illatú volt, de egyszerűen irritált. Pedig nagyon enyhe az allergiám, parfümöktől tüsszögök csak. Átvittem az illatosítót egy távoli másik helyiségbe, ha oda bementem akkor is rögtön éreztem.

Biztos nem tennék ilyesmit kisbaba közelébe, vegyszerek ezek! Illatosítani vettem egy szép lapos üveg tálat, potpurit, és természetes illóolajat. Most épp fahéjat. Ezt szoktam teamécseses párologtatóba, konvektoron lévő vizes tálba is tenni.

Ha szagot akarsz eltüntetni, akkor ajánlom a nagyim praktikáját, tálkába tesz ecetes vizet szivaccsal, így párologtat. Nála cserépkályha van, mindig van a tetején.

2010. márc. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én allergiás lettem rá!
2010. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!