Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14-15-16 hónapos babák szülei!...

14-15-16 hónapos babák szülei! Miket eszik babátok, főként már darabosat? Vagy eszik még pépeset is?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
16 hónapos a kisfiam, ugyanazt eszi mint mi. Annyi h nem kap még gombát, mogyoró feleket, és apró magvas gyümölcsöt. Pépes ételt akkor eszik amikor főzelék az ebéd, illetve uzsonnára többször van gyümölcspép, joghurt.
2015. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen idősen a fiam azt ette amit mi. A pépes sosem volt a nagy kedvence, könnyen átállt a normál étkezésre.
2015. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt eszi, amit mi teljesen. A húst kockázom neki még, illetve a cseresznyét pépesítem, mert azt egyben nyeli le és úgy is jön ki, de csak ezért, amúgy még a szilvamagot is lenyelte a múltkor.

Talán a legpépesebb a müzli-joghurt, de miért kérdezed?

2015. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16 hónapos , azt eszi amit mi kivéve csíős kaja és a gomba . Pépes max ha krémtúrót vagy ilyenekt
2015. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem, mert az én kislányom nem nagyon akarja enni a drabosat. azt eszi amit mi, de nagyon össze kell törnöm neki, mert ha kis darabot talál, kiköpi és nem akar tovább enni :( most jönnek a rágófogai, nem tudom ez lehet-e az oka...de pépesíteni már nem akarok neki, mondjuk uzsira sokszor még gyümölcspépet eszik. a banánt pl minden gond nélkül megeszi, meg a kenyeret, kiflit, kekszet, csak ha a főételbe valami darabos van, nem...
2015. aug. 5. 18:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár az én fiam már 18 hónapos, de 16 hónaposan sem evett már pépeset. Jó, mondjuk a pörkölt husit kicsit apróbbra vágtam neki, vagy a rántott husit, de pépesíteni semmit nem kellett.
2015. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Darabosat összetördelve, apróra vágva.Pépesnek max gyümölcsjoghurtot nagy ritkán tejpép.
2015. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kislányom 15 hónapos. Azt eszi, mint mi, de neki összetöröm. Eleinte nekem is nehezen fogadta el, hogy darabosabb a kaja. Kivette a szájából és megnézegette. Kb két hete szépen megeszi a darabos kaját, már nem zavarja. Nekem azért volt fura, mert 10 hónapos korától szépen rágta a kiflit, zsemlét, babapiskótát, de a főtt kaja, ha nem volt elég pépes, akkor kihajigálta a darabkákat. Amikor jött a foga legutóbb, akkor is inkább a pépes kajcsi ment, szóval lehet nálatok is az a probléma most.
2015. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!