Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Babám kutacsa be van...

SOS! Babám kutacsa be van esve es nem fogad el se cicit se tápszert se vizet! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindig ellenörzöm a kutacsát. Egyertelműen be van esve, ereztem hogy ma kevesebbet is szopott, most pl. szinte nincs tejem igy csináltam neki egy tápszert. Szoptatásnál eltolja magát, cumisüveget kiköpi, a vizet se akarja. 4 hós. Aggódom érte ebben a melegben!! :( Legalább vizet ihatna nehogy kiszáradjon!!
2015. aug. 7. 20:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%

Vidd kórházba!

Ha semmit nem fogad el, akkor ilyen melegben, főleg egy pici babánál fennáll a kiszáradás veszélye, ha már éppen nem a határán van. Ez nem játék!

2015. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Vízszintes helyzetben nézted? Mert ha függőlegesen tartod,akkor a gravitáció minden babánál behúzza akkor is ha egyébként nincs kiszáradva. Az én babám is keveset eszik amúgy ebben a melegben. Én még várnék egy kicsit a helyedben a kórházba menetellel,csak megszomjazik egyszer,mikor szopott utoljára?
2015. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Folyamatosan próbálom mellre rakni meg itatni. Most is. Mindenhogy neztem tudom milyen szokott lenni napi többször ellenörzöm nekim
2015. aug. 7. 20:27
 4/19 A kérdező kommentje:
Pont h innia kene a melegben.
2015. aug. 7. 20:31
 5/19 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem inkább vidd be feleslegesen kórházba, mint későn.
2015. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
11%
Kórház!
2015. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%

Szia!


Lehet, hogy csak a meleg miatt nem akar enni. Hányszor pisilt ma?

A helyedben kórházba vinném, mert inkább nézzenek hülye túlaggódós anyukának, mint hogy egyszer is baj legyen! Ha minden rendben, akkor megnyugszol és nem őrülsz bele az aggodalomba, ha esetleg baj van, akkor meg jó, hogy bementetek.

2015. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
11%

Kórházba vinném.


Kanalanként sem fogad el anyatejet, vizet, teát, tápszert? Vagy pohárból?

2015. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Na most mintha jobb lenne a helyzet. Várni akartam még a kórházba menetellel. Máskor is volt ilyen viszont akkor ivott rendesrn. Most a kutacsa jobb lett, meg sikerült belédiktálnom folyadékot. Nem értem mi van ma. Holnap megpróbálok egy másik tápszert hátha azzal van baja. Bár eddig megitta kicsit vonakodva. Csak nem tudom h a tápszert vagy a cumisüveget nem szereti. Cicizni akar mindig.
2015. aug. 7. 21:20
 10/19 anonim ***** válasza:

persze, végül is hátha nem szárad ki...


önjelölt orvosok bakker...

2015. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!