Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Babám kutacsa be van...

SOS! Babám kutacsa be van esve es nem fogad el se cicit se tápszert se vizet! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindig ellenörzöm a kutacsát. Egyertelműen be van esve, ereztem hogy ma kevesebbet is szopott, most pl. szinte nincs tejem igy csináltam neki egy tápszert. Szoptatásnál eltolja magát, cumisüveget kiköpi, a vizet se akarja. 4 hós. Aggódom érte ebben a melegben!! :( Legalább vizet ihatna nehogy kiszáradjon!!
2015. aug. 7. 20:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
te nagyon hulye vagy,mit nem értesz azon,hogy vidd kórházba?
2015. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Mondom h jobb lett a helyzet.


Ti meg minden szarra odaírjátok h orvos. Ja, vègülis nem nektek kell este elcipelni a gyereket ebben a melegbrn meg vissza.

2015. aug. 7. 23:40
 13/19 A kérdező kommentje:
Feleslegesen nem fogok bemenni. Mondtam h ivott már.
2015. aug. 7. 23:42
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

kedves kérdező, TE kérdezted, mit csinálj???!!


EGY ORVOS

2015. aug. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én minden nap mehettem volna a lányommal a kórházba mert állandóan be volt esve a kutacsa és iszonyú keveset evett ivott, a doki azt mondta ennyi az igénye. Kivizsgálásokra jártunk, de semmit nem találtak, még egy évesen is max 4 dl folyadékot ivott ebben benne volt a tápszer is, nagyon nehéz időszak volt, lassan 3 éves és most sincsenek nagy igényei evés ivás téren... :-(
2015. aug. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Megoldódott most tök normális minden itz játszadozik. Figyelem amúgy állandóan nem hagyom h baja legyen.


Kedves utolsó hát ez elég furcsa.. mindaddig gond amíg szervi vagy egyèb problèmát nem okoz ez a kevés ivászat..ugye azèrt kell inni h normalisan mukodjon a test, ha ez okes akkor semmi baj. A helyedben en megőrültem volna...

2015. aug. 8. 10:04
 17/19 A kérdező kommentje:
*nincs gond
2015. aug. 8. 10:05
 18/19 anonim ***** válasza:
72%

"Ti meg minden szarra odaírjátok h orvos. Ja, vègülis nem nektek kell este elcipelni a gyereket ebben a melegbrn meg vissza"


Ez a komment viszi a pálmát...Elgondolkodtató, miért is tettél fel kérdést.

2015. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem akarok neked támadni mert valóban rossz érzés amikor itt mindenki az emberre támad és mindenki csak annyit hajtogat, hogy orvos de ez elég komoly dolog. Egy kisbabáról van szó aki még csak el sem tudja mondani, hogy mit érez vagy mi a baja. Inkább cipelném melegben minthogy később vagy még rögtön bármilyen szövődménye legyen a dolognak. De ha nem akarsz kimozdulni akkor esetleg felhívhattad volna a háziorvost vagy bármilyen orvost és megkérdezhetted volna, hogy ez mitől lehet. Mi itt még csak találgatni se nagyon tudunk szerintem. Szóval inkább izzadjon le az ember...

2015. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!