Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Skorpió jegyű babák/kisgyereke...

Skorpió jegyű babák/kisgyerekek Anyukái! Elmesélitek tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 21:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 skorpiócskám van:)és én is az vagyok:)

De olyan érdekes amiket írtok, hogy nagyon jellemző az én fiamra is főleg ez hogy nem lehetett babázni vele sose, nem puszizkodós bújós fajta.

Meg ez hogy az idegenekkel is tök barátságos volt mindig is.

2 és fél éves.

A kisebbről nem tudok nyilatkozni még, ő lány, de még csak 5 hós,e gyenlőre nagyon aranyos baba:))

2010. márc. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az én fiam is hihetetlenül akaratos, temperamentumos, örökmozgó kissrác. Ez már az elején a mozgásfejlődésnél látszott. Nem engedte, hogy segítsünk neki. Addig próbálkozott, amíg nem sikerült neki az új mozgásforma. Üvöltött és hisztizett közben, de folyton próbálta. A járás is csak önállóan ment, őt nem lehetett a kezénél fogva vezetgetni. Olyankor tolt el magától és leült. Amint elengedtük a kezét fölállt és próbálta újra. Semmiben nem engedi, hogy segítsünk azóta sem, amolyan "majd rájövök magamtól" típusú gyerek. Az is látszik már most, hogy nagyon rosszul viseli a kudarcokat, nem ritkán dührohamot kap és csapkolódni kezd ha nem sikerül valami. Nem könnyű vele, de az is biztos, hogy eszméletlen mennyiségű szeretet van benne, nagyon tud bújni! :-)
2010. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Hát látom Ti sem unatkoztok a kis skorpiók mellett... :)
2010. márc. 11. 22:37
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem 16 hós a fiam, csak lesek, miket irtok! :D

Az en fiam kiegyensulyozott, nem hisztis, el van magaban is akar 1,5-2 orat is, ugy h bemegyek hozza, de eszre sem vesz, hiaba szolok hozza.

Imad enni, aludni, ejjel 12 ora, napkozben 2x2 ora.

Az eszesseg az igaz nalunk is, olyanokat kitalal, h en sosem tudnam, rettento lelemenyyes. Viszont tele van energiaval, amikor eszik is 3 v 4 dologra figyel egyszerre.

Egeszseges akarat van benne, de nem hisztizik, sosem.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2010. márc. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az én fiam is hozza a skorpió formát: akaratos a végtelenségig. Ha valamit nem akar vagy erőszak árán tudom "meggyőzni" vagy én teszek le arról a dologról, ha nem túl fontos. Két éves elmúlt, felesel, sok esetben övé az utolsó szó, pedig próbálom ezt a dolgot kinevelni belőle, de egyenlőre sikertelenül.Az előttem szólók sok olyan dolgot írtak, amik illenek rá: másokkal barátságos, önállóan akar mindent csinálni (betöltötte épp a 9. hónapot, amikor megtette az első önálló lépéseit), de sokszor bújós. Szerintem nagyon nehéz őt "nevelni"!
2010. márc. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

sziasztok,


:) hát nem semmik a gyerkőceink!! ha tehetek rá egy lapáttal, az én fiamnak az aszcendense is skorpió X) és nem is hazudtolja meg magát!! szinte minden ráillik, amiket előttem felsoroltatok :) jó olvasni, hogy nem csak az én gyerkőcöm ilyen energia bomba!! :) 16 hónapos és a dac korszak kellős közepén vagyunk... küzdünk!! :) de Ő nagyon bújós, puszis, ölelős, ha ahhoz van kedve egyedül játszik, sokat eszik, iszonyat akaratos, nincs egy pillanat megállás sem, még álmában is forog össze-vissza:) hát kitartást nekünk :) mi is éppen kicsúsztunk a nyilas jegyből, 22.-én jött a világra.


Ági

2010. márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsó válaszolónak,nem vagy egyedül az én lányom aszcendense is skorpió... :) Ja és ő is november 22.-ei,csak egy évvel elöbb született. :)

2010. márc. 16. 22:51
 18/21 anonim ***** válasza:

hát ez nagyon jó :) akkor egy napon születtek ezek a kis örökmozgók :) Alen 06:03-kor :) a kislányod??


Ági

2010. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nálunk az aszcendens kos, de az sem sokkal jobb a skorpiónál. :-) Kitartás nektek!
2010. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Az én lányom 04.46 -kor ,még az majdnem hasonló az időpont... :)

Hát a kos aszcendens sem lehet egyszerű... :) Hasonló kitartást kívánok én is! :)

2010. márc. 17. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!