Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 pici gyerekes család milyen...

3 pici gyerekes család milyen autóban fér el kényelmesen?

Figyelt kérdés
20 hós lesz kb a lányom mikor megszületnek az ikrek, és most Yaris-unk van, amibe tuti nem fér el a 3 gyerekülés meg mi ketten apával. Nagy keretünk nincs, drágára nem telik, de ha el tudnánk adni a mostani, és kis hitelt felvenni lecserélnénk, de mire érdemes hogy kényelmes legyen?
2010. márc. 10. 14:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Bocsi nem utolsónak, az ikres kismamának írtam a kérdést.
2010. márc. 12. 13:00
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én csak Afp-t csináltattam!Mondta a dokim,hogy készüljek fel biztos rossz lesz az eredmény,de nekem is teljesen jó lett!Azóta sem értem,hogy miért mondta ezt hiszen a vizsgálat kérő papíron fel lett tüntetve,hogy gemini,és így 2 babára nézik!Szerintem nyugodtan hihetünk neki!Ne izgulj!Hogy viseled a terhességet?Én mondhatni elég rosszul,az összes nyavalyám kijött ami kijöhet!Egyébként én is idegenkedek ezektől az oldalt elhúzós ajtójú autóktól,férjem mindig azt mondja,hogy veszünk egy csuklós buszt,abba még mamáék is bele férnek!Tudod milyen neműek?Nálunk 2 fiú lesz!Nekem már a 13.héten megmondták,ami azóta sem változott!Írj nyugodtan bármikor!
2010. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szívesen leveleznék, ha van időd és kedved! De jobb volna e-mail-ben, amit csak te tudsz nekem írni azt hiszem, mert a te címedet nem látom. Írj ha van kedved levelezni!
2010. márc. 12. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!