Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretném elajándékozni a...

Szeretném elajándékozni a macskámat a baba születése miatt. Ti mit éreztetek, nem volt rossz érzés?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok már úgy viszonyulni a macskához, mint eddig. Nem tudok foglalkozni vele, és nem is akarok. Nem tetszik neki, hogy hanyagolva van, igazaból nem jó neki sem és nekem sem, hogy itt van.

Ki mit érzett, amikor eldöntötte, hogy megválik a cicától a baba miatt? Végül nem bántátok meg?


2015. aug. 26. 13:27
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
94%
"hulye dog macska" Ez most komoly? És te tartasz állatot? Leírtad magad az első kommenteddel. Amennyit tudsz, próbálj fejlődni, mire megszületik a gyereked.
2015. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
90%
Szegény gyerek. Ma már mindenféle elmebeteg szülhet...
2015. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
93%
Te vagy a hülye és baromira nem kellene neked a gyerek sem, ha a saját macskádhoz sem tudsz kötődni mi lesz majd a gyerekkel? Arra felesleges szülni, hogy lesz egy jó sz.ar kapcsolatotok, te kidobsz egy halom pénzt az ablakon és amikor 20 éves lesz, akkor szánalomból néha rád csörög, de leginkább a háta közepére sem kívánna. A környezetemben minden nő meg tudta ezt a macskakérdést nagyon jól oldani, ott is ahol benti macska van, ott is ahol kinti és bejárós, senki nem vált meg a macskájától a gyerek miatt. Nem macskamániás vagyok, hanem egy olyan ember, aki tiszteletben tartja azokat a lényeket, akiket maga mellé fogad.
2015. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
91%
hülye dög macska? Inkább te vagy az, akinek csak addig kell egy állat, míg nincs jobb játékszer a (kisbaba). szerintem a macska inkább örül hogy megszabadul tőled, és végre normális ember lesz gazdája, aki nem csak magára gondol. Majd a gyerekedet is elajándékozod ha találsz valamit ami jobban érdekel? Undorító vagy kérdező.. nem érdemelsz állatot.
2015. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
86%
Hülye dög szülő vagy.Mert anya biztos nem!Gondolom,ha második gyereked lesz,az elsőt is kidobod,hiszen vele sem tudsz majd foglalkozni.Tényleg kellene már az ilyen gyökereknek egy vizsga,hogy alkalmasak-e egyáltalán gyerekvállalásra.Csúnyán megbuknál és nem lenne javítóvizsga.
2015. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
84%
ITT MINDENKI GYÖKÉR? Csak te vagy normális ugye? Mert ez a felelősségteljes gondolkodás. Szegény férjed és gyereked. Remélem majd a pasid téged is ki fog dobni, ha kényelmetlen lesz eltartania, vagy nem férsz bele épp az életébe. Sosem értettem minek az ilyeneknek állat.
2015. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
87%

Ez most komoly? "Hülye dög macska?"

Minek tart az ilyen állatot?? De most komolyan!!


Kérdésedre válaszolva: Nem, nem volt rossz érzés, mert nem ajándékoztam el. Eszembe sem jutott. És mily csoda történt. egészségesek a gyerekek, semmi bajuk!

2015. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
62%

Én szeretem a cicákat de direkt nem szereztünk amikor összeköltöztünk a férjemmel. A baba benne volt az 5 éves tervben, a cicák pedig ettől sokkal tovább élhetnek.

De ha lenne, nem engedném be a baba szobájába és annyi. Nem válnék meg tőle. De a tiednek azt hiszem máshol tényleg jobb lenne, ha így gondolsz rá. :(

2015. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
90%

Én nem váltam meg tőle, egész terhesség alatt velem aludt, én takarítottam, láttam el, ahogy előtte is.

Egy szobás a lakásunk szintén, a gyerek imádta nézegetni, egymás mellett is aludtak a kanapén többször is napközben, de a macska a kiságyba sosem ment be, meg sem próbálta egyszer sem. Sem a babakocsit, ,sem a gyerek cuccait. Kerülte a babát, akkor jött a közelébe, ha mellém akart telepedni és a fiunk épp mellettem aludt.

Sajnos az élete úgy alakult, hogy a fiam fél éves korában el kellett altatni, tönkrement a veséje és már nem volt mit tenni vele. Azóta a nagyiknál van 2 macska és egy hatalmas kutya, most náluk nyaral és sikítva szalad minden reggel a macskákhoz. 1,5évesen. Sosem passzoltam volna le egyik állatomat sem a babára fogva és mai napig sajnálom, hogy nekünk már nincs meg a cicánk.

2015. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
30%

Mi is elajándèkoztuk a befogadott cicánkat. Alapból a párom allergiás a macskaszőrre, de eltűrte.

Viszont a baba èrkezèse előtt, a terhessèg alatt albèrletből saját lakásba költöztünk ahol új bútorok stb.

Sajnos a cica elèg rossz volt, mindenhova felmászott, nagyon hullott a szőre, plusz a párom allergiája. Hát így döntöttünk, viszont akinek ajándèkoztuk hozzá sűrűn szoktam járni.

Viszek mindig a cicanak kaját, játèkot stb.

De neharagudj, nagyon undorítoan beszèlsz a kisállatodról.

2015. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!