Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretném elajándékozni a...

Szeretném elajándékozni a macskámat a baba születése miatt. Ti mit éreztetek, nem volt rossz érzés?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok már úgy viszonyulni a macskához, mint eddig. Nem tudok foglalkozni vele, és nem is akarok. Nem tetszik neki, hogy hanyagolva van, igazaból nem jó neki sem és nekem sem, hogy itt van.

Ki mit érzett, amikor eldöntötte, hogy megválik a cicától a baba miatt? Végül nem bántátok meg?


2015. aug. 26. 13:27
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
73%

egyik állatunkat se dobtuk ki csak mert jött a gyerek. volt macska, kutya, nyuszi és halak. jól elvoltak a gyerek mellett. kutya a kertben, babának bemutattuk, aztán többnyire elzárva tartottuk ha kint voltunk, de gyerek 2 éves korára teljesen összebarátkoztak, szó szerint nyúzta a kutyust, az meg vigyorogva, csaholva tűrte :)

macska ki-be járós volt, kifejezetten jól jött mikor már etetőszékben evett a gyerek :D


mondjuk én eleve nem szülnék egy szobába, gondolom szülőknél lakhattok. kérdés ők mikor unnak meg téged ;D

2015. aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
90%

Ebben az esetben egyáltalán nem èrtek egyet a kèrdezővel.

De utolsó nem mindenkinek van családi háza.

Ès attól mert valaki egy szobás lakásba lakik sem jelenti azt, hogy a szülőkkel èl.

2015. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
16%
Egyszobás lakásba nyugodtan jöhet a gyerek, viszont a macska eleve nem kellett volna. A macska nem bírja a bezártságot, hozzám most került egy benti macska, mert nem normálisan viselkedett, harapta a gazdáját, amióta itt van és kimehet a kertbe azóta érdekes módon teljesen normális a viselkedése. Viszont ha már magatokhoz vettétek, akkor én nem tudnám lepasszolni sehova, mert családtag a macska is. Egyébként a kutya jobban viseli a lakásban tartást, mert szeret a gazdája mellett feküdni, neki az a legnagyobb öröm, a macskának viszont az, ha kint vadászhat a kertben. Mondjuk most nem a túltenyésztett cicákról beszélek, hanem a sima házi macskáról.
2015. aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
34%

Nekunk volt egy menhelyes kityusunk. Mire szobatiszta lett vert izzadtunk. Rengeteget foglalkoztam vele akkor is amikor otthon voltam terhesen, nem volt elhanyagolva. Szülés előtt egy hónappal ujra bepisilt bekakilt. Pedig bilag életemben volt kutyam de nem tudtam vele mit kezdeni. Volt orvosi kivizsgálása is semmi szervi baka nem volt. Aztán megint ugy nézett ki ujra szobatiszta. Haza hoztuk a kislanyomat. Ujra bepisilt. Nem baj biztos az új joveveny miatt. 6 hetes lehett a lanyom amikor sirva hívtam fel apukámat hogy brfogadnak e mert nem birom. Azota ott van. Kettes haz megis előfordul hogy bepisil. Oriasi mozgás igénye van. Mint kiderult valoszinuleg puli keverek. Sajnáltam nagyon. De sokszor látogatjuk. Fizetink neki mindent es habkertes hazba költözünk elhoztuk.

Szoval én ia ugybindultam neki hogy siman lehet gyerek mellett kutya. Na nekunk nem jott ossze. Biztos elrontottunk valamit de nem sikerult. A lányom hasfajos volt a kutya ugatott amikorr vegre pihenhettem volna egy kicsit. Nem birtam. De soha nem beszelek rola ugy hogy hulye dog. Sot a terhesség alaltt meg sem fordult a fejembe hogy elajandekozzuk.

2015. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
9%

Huha, tenyleg eleg sok gyoker valaszado van :D Hogy oszinte legyek, eleve utalom a macskakat, m onzo allatok, raadasul olyan bakteriumot hordoznak, ami akar meddove is tehet egy not. Szoval, nem csodalom, ha meg akarsz valni tole.


Az utcara nem tennem ki, hanem elvinnem menhelyre a helyedben. Mas megoldas nem nagyon van...vagy esetleg talalni neki gazdit. Videken biztos hamar talalna gazdit.

2015. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

" hulye dog macskat "


Undorito vagy kerdezo !!!!

Szegeny gyerek :(

Ilyen anyja lesz !

2015. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
82%

25-ös te is olyan ostoba vagy sajnos, mint a kérdező. ezt a baktériumos sztorit te is az ismerősöd ismerősének az ismerősétől hallottad, mi? mert ez konkrétan egy baromság. ajánlom nézd meg ezt a videót, egy kis okosítás :) https://www.youtube.com/watch?v=DGtpTEskboI


kérdező, én meg azt mondom a legjobb dolog ami azzal a szegény cicával történhet, hogy nem tölt veled többet egy percet sem egy légtérben. csak szegény gyerekedet sajnálom, hogy megfosztod egy olyan élménytől, mint macskával, állatokkal felnőni...

ja és kérdésedre a válasz: két macskám mellé jött a gyerek egy 2 szobás panelba, és nem, meg sem fordult a fejembe, hogy bármelyiket elajándékozzam. kicsi fiam 15 hónapos, fülig ér a szája, ha meglátja őket, még akkor is képes megvigasztalódni a cicáktól, amikor én nem tudom megnyugtatni :)

2015. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
85%

Eszembe se jutott kirakni a macskáimat. Kettő van és én nagyon élveztem, amikor terhesen odabújtak a pocakomhoz és doromboltak a babának, még a baba is elkezdett olyankor mozogni.

Nem igazán értem, hogy ha neked csak "dög macska", akkor mégis minek kellett neked? Mert oké, vannak sokan, akik nem szeretik a macskákat, de számomra logikus, hogy azok nem tartanak macskát. Ajándékozd el, jobb helye lesz egy olyan gazdánál, aki szereti is.

Ha jön a második gyerek, remélem a nagyobbat is kirakod a házból, mert nem lesz időd vele foglalkozni.

2015. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
0%

27-es, abba nem mennek bele, h Te mennyire vagy ostoba! Altalaban internetrol es konyvekbol tajekozodom. Ha megkerdezek ismerost, akkor az szakember es jobban ert hozza, mint Te, meg a videod. Eleg csak beirni par kulcsszot a google-be es szamtalan cikket kapsz errol, akar tudomanyosat is, Te idiota szerencsetlen!


Csak 1 pelda: [link]


Nem szoktam rosszat kivanni, de remelem, megkapod az osszes szerinted kamu betegseget, ami a macska terjeszt! :D

2015. aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
75%

Nekünk végre lett macskánk! :) sajnos a baba még nem jött össze (első közös) a cicánkhoz nagyon ragaszkodom, el se tudnám képzelni a mindennapjainkat nélküle :O

a kisfiam is rajongásig szereti :)

eszembe se jutna másnak adni!

2015. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!