Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretném elajándékozni a...

Szeretném elajándékozni a macskámat a baba születése miatt. Ti mit éreztetek, nem volt rossz érzés?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok már úgy viszonyulni a macskához, mint eddig. Nem tudok foglalkozni vele, és nem is akarok. Nem tetszik neki, hogy hanyagolva van, igazaból nem jó neki sem és nekem sem, hogy itt van.

Ki mit érzett, amikor eldöntötte, hogy megválik a cicától a baba miatt? Végül nem bántátok meg?


2015. aug. 26. 13:27
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
89%
Gyorsan ajándékozd el a cicát, kerüljön végre jó helyre. Bár a te fajtádból sajnos simán kinézem, hogy kidobja az út mellé szerencsétlent. De utálom az ilyen embereket!
2015. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
79%

29-es, bár ritka gerinctelen, hogy ilyeneket kívánsz, de szerencsére nem fog bekövetkezni, mert felelős macskatartó vagyok, és rendszeresen oltom a lakásban tartott macskáimat. És kb kellene ezt tennie mindenkinek. Persze, aki falun nekiereszti a macskát a vadvilágnak, oltatlanul, féregtelenítés nélkül, az persze sok sz*rt elkaphat, sőt, egyeseknek még az sem evidens, hogy kezet is illik mosni. Szerencsére én ezekkel az alap dolgokkal tisztában vagyok, mint állattartó.


És én semmi rosszat nem kívánok neked :) /csak hogy lásd, ilyen emberek is léteznek, nem csak olyanok, mint te és a kérdező/.

2015. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
0%

32-es! Hogy Te aztan mekkora egy nagyvonalu vagy! :) Ha jol emlekszem, akkor nem en kezdtelek el sertegetni es szemelyeskedni, h "ostobanak" neveztelek Teged.


Jellemzo az ilyen okoskodo emberekre, mint amilyen Te is vagy, h a fatol nem latjak az erdot. Gondolom, Te aztan kegyetlen tokeltesnek es mintaertekunek kepzeled magad! Nem artana neha tukorbe is nezni, ha eppen van otthon olyan, ami nem torzit a sajat javadra...


Amugy meg gratulalok a felelos macskatartasodhoz! :)

2015. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
84%

29-es! Uristen! Te egy hatalmas gyoker vagy! Erre mar en is csak ezt tudom mondani... :)

Es hulye is sajnos.

2015. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
27%
Elég speciális a stílusod, kérdező. Már eldöntötted, hogy megszabadulsz tőle, akkor mi a kérdés? Rossz érzés lesz vagy sem, lényegtelen.
2015. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
69%

Két macskám van, 5-6 évesek. Én meg 6+4 terhes. Megkérdeztem a nőgyógyászomat, nem lesz gond a macska, azt mondta. Ki-be járósak, bent nem végzik a dolgukat, de ha így volna, a férjem takarítaná ki.

Nyilván tudtam, mikor befogadtam őket, hogy gyereket is szeretnék közben. Megfogadtam, hogy nem rakom ki őket sosem.

2015. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
15%
#34-es, Ámen :D
2015. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
90%
Már magát a kérdést sem értem igazábol. Ugy teszel, mintha fájna, hogy meg kell válnod a macskádtol, majd amikor a válaszolok közlik, hogy egyáltalán nem kötelezö mennie a cicának, akkor szimplán gyökérnwk titulálsz mindenkit,a macskádat meg le hülye dögözöd. Most akkor mi van? Mert ez alapján ugy tünik nem okoz gondot kib.szni szegényt az utcára. Miféle megbánásrol van szo?
2015. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
92%

Na, az ilyenek miatt, mint te kerdezo, szeretem jobban a macskaimat nagyon sok embernel. Ezeszer tobbet ernek, mint a magad fajtak. Remelem a gyereked nem lesz ilyen aljas, utolso dog, mint az anyja.

A masik barom, meg aki a bakteriumokrol, meg arrol beszel, hogy onzo a macska, azt kerem, tamassza mar ala valamivel ezt a csodalatos felfedezeset.

2015. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
64%
Macskám már van, de ha a gyereket is megunod, én elfogadnám. Feltéve, hogy lány, mert fiú már van.
2015. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!