Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezdjem el a szobatisztas...

Hogy kezdjem el a szobatisztaságra nevelést?

Figyelt kérdés

Fiam 14 hónapos, és nem erőltetném, de annyira utálja a pelenkát, hogy kínszenvedés minden egyes tisztába tevés.

Vettem bilit, ismerkedik vele, rá is ül, de csak pár másodpercig, aztán felpattan.

A napnak kb. ugyanazon a szakán szokott kakilni, és gondoltam, ilyenkor ráültetem, de mivel nem marad ott, nem lenne sok értelme...

Van esetleg valami jó módszeretek vagy inkább várjak még?


2010. márc. 11. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdésnél leírtam a tapasztalatomat, inkább nem másolom át ide, ha nem baj...

Az első válasz az:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2010. márc. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

javaslat: várj még, a pelenkát bugyipelára cseréld,azt szeretik. az 1.lányunkon 2 éves kora előtt 1-2 héttel vettem észre,hogy készen áll, minden 2-3nap 1x este belepisilt a bilibe,utána mellé és mindenhova. Betöltötte a 2-t, megmondtam neki,ha belepisil-kakál a bilibe,akkor kap valamit a dobozból.(Mindig velem volt,ha wc-re mentem)

két hétig volt mindig pisi-kaki utáni nagy ölelés,és jutalom rágcsa,édesség,majd elhagytuk. Biztonsági okokból éjszakára még rajta volt a pelus,de csak abban a jutalmazós 2 hétben,majd éjszakára is elhagytuk a pelenkát,mert mindig tisztán vettem le Róla.

2010. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én sem szeretném erőltetni - ahogy írtam is -, de tényleg nagyon utálja a pelust, és nagyon sokat szenvedünk a pelenkázással...

A bugyipelenka miben különbözik a normál pelenkától?

2010. márc. 11. 16:23
 4/4 A kérdező kommentje:
...az utolsó kérdésemre megtaláltam a választ, és ki is próbálom, köszi a tippet!!!
2010. márc. 11. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!