Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nemrég kezdtük a kóstoltatást...

Nemrég kezdtük a kóstoltatást a Picivel. Ti hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés
Eddig evett almát, őszibarackot, répát, sütőtököt és banánt. Ha ilyen ütemben folytatom a kóstoltatást (3 napig kóstol egy kaját), akkor mikor jutok el odáig, hogy keverjem is neki őket? Vagy amit már evett, azt keverjem neki nyugodtan és másik étkezésnél kóstoljon új ízt?
2010. márc. 11. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit már evett, azokat keverheted már nyugodtan, majd ha bevezetted mondjuk a krumplit is, akkor ahhoz keverhetsz egy régi dolgot.
2010. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezekután jöhet a krumpli, cékla, majd tök, cukkini

Keverheted is őket.

2010. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az addig rendben van, de ha folyamatosan csak kóstolgat egyféle ízt, akkor mennyi idő múlva jutok el odáig, hogy keverjem is őket neki?
2010. márc. 11. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy ha már evett kétféle gyümit, azt összekevertem, és tízóraira adtam neki.Az új ízt pedig a kora délutáni órákban kóstoltattam.

Vagy olyat is csináltam, hogy az új ízt belekevertem a régibe, és úgy adtam oda.Pl. a meggyet almával kevertem.

2010. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!