Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sírt már másnak is éjszaka...

Sírt már másnak is éjszaka álmában annyira a babája, hogy nehezebb volt felébreszteni?

Figyelt kérdés
Csukott szemmel sírt, beszéd, ölelés, villany nem hatott, csak a csobogó víz hangja.
2015. szept. 3. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,volt már ilyen,de nem tartott sokáig. kb. 1 percig sírt,de olyan keservesen,hogy majdnem én is sírtam. Ölelgettem,dúdoltam neki,ringattam és visszaaludt. Szerintem rosszat álmodhatott,mert előtte nagyon forgolódott.
2015. szept. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neki sem tartott sokáig, hogy behatárolta magát, még evett, és alszik tovább. De megijesztett...
2015. szept. 3. 23:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Elhiszem,elég ijesztő tud lenni,főleg akkor ha első babád. Nekem az és hiába van 2 kisebb tesóm,akikre sokat vigyáztam,de mégis más. Mennyi idős a kicsi?
2015. szept. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat hónapos. Minden érdekli, nappal le sem áll, nem tudom, milyen élményt dolgozott fel így. Nem látszik rajta semmi, jól ébredt reggel. Köszönöm a választ!
2015. szept. 4. 07:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen én is szoktam gondolkozni,hogy mire gondolhat,mit álmodhat ilyenkor,meg amikor mosolyog :) Nincs mit!
2015. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!