Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák szerintetek drágán...

Anyukák szerintetek drágán adom a kislányom kinōtt ruháit?

Figyelt kérdés

Egy jó ismerősöm vitt el most a kislányom kinōtt ruháiból.. 1 éves a kislánya. 1 jó nagy táska ruha volt, volt benn 8 body, melegítő együttesek, vékonyabb vastagabb nadrágok, sapkák és egy őszi kisbabát. Volt benne olyan nadrág ami teljesen új sosem volt a lányomon. A többi ruha is olyan volt hogy nem làtszodott rajt a használat, mert egyszer-ketszer hordta. Az őszi kisbabát is nagyon keveset volt a lányomon, teljesen újnak néz ki. Mindezért 4000 Ft-ot kértem. De anyuka úgy nézett rám mintha tízezreket kértem volna.. Azt mondta úgy számoljak hogy sok a kiadásuk most.. Nagyon mérges lettem mert szerintem ennyi ruháért, főleg úgy hogy tele van új ruhákkal nem kértem nagy összeget.

Van egy őszi kiscipő is ami a lányomé volt de alig volt a lábán meg sincs kopva a talpa, tényleg újszerű állapotban van 9000 Ft-ért vettük neki, 1500-2000 Ft-ért akartam adni erre azt mondta hogy annyit biztos nem ad érte, mert van egy bababolt ahol vannak használt cipők és ott 300-400 Ft-ért kap cipőt (mondjuk azt meg is lehet nézni milyenek).

Szerintetek tényleg drágán adom a ruhákat??


2015. szept. 5. 08:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem te adtad drágán sőt....hanem mivel írtad, hogy jó ismerős, ő gondolom azt hitte, ingyen adod majd neki.
2015. szept. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is azt hitte, hogy mivel jó ismerősöd, majd ingyen vagy pár száz forintért adod neki oda... A 4000 ft ennyi ruháért, főleg ha jó állapotúak, teljesen reális ár.
2015. szept. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
egyet értek az egyes válaszolóval.azt hitte szívességből adod
2015. szept. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Egyáltalán nem sok, sőt, annyira kicsi összeg, hogy ha tényleg rászorul és nagyon jó ismerős, én nem kértem volna el ezt sem.
2015. szept. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4-es!

Nem mondhatnám hogy annyira rászoruló.. Nem élnek rosszul azért. Eddig is vitt tőlem ruhákat, de mostanában mintha elvárnà hogy mindig kevesebbet kérjek a ruhákért.. Én inkább azt mondanám pofátlan kezd lenni..

2015. szept. 5. 09:21
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
A cipőt én is sokallom. Azt pl vettem màr én is újat pàrszàz forintért. A ruhàkra teljesen korrekt àrat mondtàl szerintem is.
2015. szept. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem is az lehet a gond, hogy mivel jóban vagytok, meg neked már nincs szükséged ezekre, azt gondolhatta, hogy ingyen adod oda neki.

De ennyi ruhadarabért 4000 Ft szerintem sem sok. Jóval nagyobb összeg lenne, ha ezt neki kéne mind újonnan megvennie.

2015. szept. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Drága a szinte vadonatúj cipő 1500 Ft-ért aminek az eredeti ára 9000 Ft volt??

Hát ezen csodálkozom a lányom kinōtt Adidas cipőjét 2000 Ft-ért adtam el és jelentkeztek érte vagy 5-en, senki nem mondta hogy sok érte.. A neten sokkal rosszabb állapotban lévő cipőket árultak 3000 Ft-ért!!!!

2015. szept. 5. 09:41
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát amúgy meg megnéztem az ismerősöm által mondott bababoltban azokat a 300-400 Ft-os cipőket.. Kopott, orra le van rúgva, szakadt.. Ennyit erről!
2015. szept. 5. 09:48
 10/16 anonim ***** válasza:
17%
Olyan megoldás nem lehet, hogy csereüzletet köttök? Nem ismerem a körülményeket, olyasmire gondolok, hogy ő hoz pl. gyümölcsöt, házi lekvárt, savanyúságot, esetleg húst stb., mégis másképp néz ki, mint pár ezer forintot elkérni ruhákért (ami egyébként nagyon megéri neki, csak valahogy jó ismerősök között fura nekem.) Cipőt semmilyet se vennék használtan, akármilyen szép, nekem mindegyik gyerek elég problémás lábügyben (magas lábfej, széles talp, bokasüllyedésre hajlam), az újak között is mindig hosszas keresgélés után találtam nekik megfelelőt annak idején.
2015. szept. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!