Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás végett ébredhet...

Hozzátáplálás végett ébredhet újra éjjel a kisfiam?

Figyelt kérdés

4 hónapos múlt a fiam. Orvos javaslatára már 3 hónaposan elkezdtük a hozzátáplálást. Viszont azóta újra ébred éjjel. Eddig kibírta 6 óráig, aztán már csak 5 óráig és most hajnali 4-kor kel enni.

A tízórai és az uzsi van kiváltva. Nappal is sokat nyügösködik az a gyanúm, hogy nem elég neki egy üveg gyümölcs.( bár a nyügösködést azóta kezdte amióta bejött ez a szeles,rossz idő) esetleg mivel süríthetném neki a gyümölcsöt, hogy laktatóbb legyen? Alig bír ki 3 órát a 2 etetés között. Így 7-kor vacsizik és kb 8 ra már alszik. Ez is lehet az okat, hogy hamarabb kel. Ja tápszerből 240 ml eszik a bébikaja meg ugye csak 190 grammos de utána nem sír egyből hogy kéne neki.


2015. szept. 12. 04:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Bocsi h a kérdésre nem tok válaszolni de tudsz nekem segíteni hozzátáplálásba? Az én kisfiam is 4 hónapos és csütörtökön kezdtük almával.
2015. szept. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Hozzátáplálást 6 hónapos kor előtt nem ajánlják. Nehogy támadásnak vedd :) 6 hónapos kor előtt éretlen rá a kicsi emésztőrendszere. A kiváltás meg még jobban korai! Neki még tejre vagy tápszert van szüksége! Tudom hogy orvos mondta de hidd el jó szándékból írtam Neked! Jó egészséget és minden jót :)

2015. szept. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is fura, h már étkezést váltottál ki ilyen korán. A kóstoltatás talán.még ok, de 2 étkezés..

A gyümölcsöt én zabpehellyel, rizspehellye és 7 gabonással sűrítem. De gondolom még glutént nem vezetted be, így marad a rizspehely.

2015. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!