Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha cumit adok a 3 hetes...

Ha cumit adok a 3 hetes babámnak rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy ha cumit adok neki, azzal becsapom. Ösztönösen szop hogy ha enni akar, de hogy a cumit hiába szívja nincs kaja.

Viszont ha sír olyan nehéz megnyugtatni, a cumival viszont egyből befejezi.

Én nem vagyok képes rendesen megnyugtatni?



2015. szept. 17. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne könyvből neveld a gyerekedet, hanem megérzésből.. a cumi nem rossz!
2015. szept. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az anyaméhben meg az ujjukat szopizzák

ezt a folyamatos szopóreflexet, ingert nagyon is jó, ha le tudja valahogy vezetni

és segíti abban, hogy önállóan felnőtt segítség nélkül is meg tudjon nyugodni

2015. szept. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért lennél rossz anya? Minimum a gyerekek fele cumizik, csak utána nem mindig könnyű leszoktatni őket róla.
2015. szept. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én babám már 2 naposan cumizott,és a kórházban a gondozó nő mondta hogy nyugodtan adjam oda neki ha nyugtalan. Nem lesz ettől senki sem rossz anya.
2015. szept. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem csak akkor "szopnak" a gyerekek, amikor éhesek. Ha cicit/kajás üveget nyomnál a szájába minden nyikkra, akkor pont azt tanulná meg, hogy az evés mindenre gyógyír, aztán felnőtt korára lenne belőle egy negyedtonnás érzelmi evő. Nyugodtan adj neki cumit.
2015. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rossz szülő akkor leszel ha vered a gyereked, lelkileg is bántalmazod, nem adsz neki enni, retkes ruhákban járatod és eleve nem érdekel mikor mennyit fejlődik, mivel játszik, ha nem játszol vele, nem fejleszted stb. Ha cumizni akar akkor cumizzon. A fiam is cumizott amikor még pici volt, fájt a hasa, ez megnyugtatta, hat hónapos kora körül azonban amikor megszűnt a hasfájása (nem emlékszem pontosan mikor) egyik napról a másikra elfelejtette.
2015. szept. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első gyerekem nem kapott cumit, ő nyugodt(abb) baba volt, ha rázogattuk kicsit, megnyugodott.

Na, a kisebbik nem ilyen, nála semmi más nem használ(t), csak a cumi. Szóval ő cumizik. Most 1 éves, nem állandóan, de este elalváskor, és amikor valami gondja van, akkor szüksége van rá.

Miért lennél rossz anya? Ez nem itt kezdődik!

2015. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!