Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom szerint rossz anya...

Anyósom szerint rossz anya vagyok, szerintetek? Ti hogy csinaljatok?

Figyelt kérdés
2 gyermekem van a harmadik babát most várjuk. Segítségem nincs, férjem sokat dolgozik ritkán látja a gyerekeket. A napunk úgy telik, hogy reggeli után, főzök, mosok, takarítok, vasalok stb addig a gyerekek játszanak, van, hogy igénylik ott legyek akkor közösen játszunk. Délután 5 órás séta, játszóterezés után haza jövünk vacsora, fürdés és alvás. Mivel babát várok egésznap álmos vagyok, este a gyerekekkel együt fekszem, mert fél 4 kor kel a fiam reggel. Anyósom szerint rossz anya vagyok nem érdemlem meg a gyerekeimet mert keveset foglalkozom velük a házimunka mellett.
2015. ápr. 14. 10:30
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Rossz indulatúak kiméljenek
2015. ápr. 14. 10:31
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ignorálni... Nem értem miért jó emberének hogy a másikat csesztetik, feleslegesen.
2015. ápr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Ha egyébként könnyen elviseled anyósodat, mondd meg neki: "Kedves Mama, én is szeretnék többet foglalkozni velük, úgyhogy szívesen veszem ha segít." Ha nem szeretnéd, ha segítene, akkor meg hagyd figyelmen kívül!
2015. ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%
A rossz anya nem itt kezdődik, de ezt te is tudod. Nem kell anyóssal foglalkozni, kerüld a társaságát. Ha a gyerekekkel lennél folyton meg elkényeztetnéd őket vagy rossz háziasszony lennél mert semmi nem lenne elvégezve. Nagyon is jól csinálod, mindennek meg van a maga rendje, ideje.
2015. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Te meg mondd neki, hogy ő meg rossz anyós...Aki igazságtalan stb.
2015. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Szelektív hallás sokat segítene szerintem. Ne vedd magadra, nem ő van a te helyedben. Az lenne a hanyagság ha igaz a gyerekekkel lennél közben szalad a ház. Anyósod meg mehet neked segíteni ha neki nem tetszik.
2015. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Magasról kakilni anyosra.

Te hogy érzed, keveset foglalkozol velük? Mondjuk nem is az idő a lényeg, hanem a minőség

2015. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%
ez így külső olvasatra teljesen érthetetlen, és kevés info is az anyósodról, ami alapján ő nagyon rossz indulatú hárpiának tűnik, de nyilván nem ez a kettőtök közötti fő probléma. Nekem ez már csak következménynek tűnik, szurkálódásnak az anyósod részéről, valami komolyabb sérelemért.
2015. ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se jó se rossz viszonyban anyósommal. Sosem bántottuk egymást . Nyílván az zavarhatja, hogy egyetlen fia nem vele foglalkozik már, hanem a csaladjával. Erre gondolok
2015. ápr. 14. 10:40
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokag aranyosak vagytok. Próbálom bevenni őket, hogy segítsenek pl hajtogatni kivenni a ruhát a mosogépből Stb. Élvezik nagyon jókat nevetünk stb.
2015. ápr. 14. 10:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!