Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3 hetes kisfiam szoptatás...

A 3 hetes kisfiam szoptatás után nem alszik el, csak ringatva. Ha leteszem, felébred. Mit tegyek, hogy ne így legyen? Ötletek altatáshoz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csináltam, hogy amikor elálmosodott, akkor nem ringattam, hanem betettem a kiságyba, behajoltam hozzá én is, és körétettem a karjaimat, mintha kézben lenne. Finoman lökdöstem a popsiját, így olyan volt mintha ringatnám, mégis az ágyon feküdt.

Amikor elaludt, elég volt kivenni a kezemet, és mivel nem érezte, hogy be akarnám tenni az ágyába, nem is ébredt fel. Az első két-három nap fárasztó lesz, nálunk is 20-30perc volt így, de gyorsan megszokta, és nagyon lerövidült az altatási idő, plusz nem kézben kellett cipelnem. Esetleg próbáld ki ezt te is, hátha nálatok is beválik:)

Jó babázást!

ҝ

2010. márc. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mindenképpen megpróbáljuk. Remélem mi is sikerrel járunk :)
2010. márc. 14. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Én betettem az agyba, és simogattam a kis hatát meg el nem aludt. Nagyon szerette,nem sírt.
2010. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet az én kislányom 7 hetes, de pár napja csak kézben hajlandó elaludni, ha még nem teljesen aludt el és úgy rakom le akkor üvölt. de az időjárás is befolyásolja az elalvást, szeles idő nagyon megviseli. szóval marad a ringatás.
2010. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én kezdetektől fogva betettem az ágyban a kicsi lányom, és ha kellett símogttuk a hátát, a buksiját amíg elaludt. Nálunk, így 8 hetesen már a cumimánia van, nem nagyon kell a simogatás, viszont a cumi nem maradhat el.
2010. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!