Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ráejtettem a telefont a 2...

Ráejtettem a telefont a 2 hetes babám fejére. Vigyem emiatt orvoshoz?

Figyelt kérdés
Annyira nagyon bánt, hogy nem figyeltem oda eléggé. Kb 20 vagy 30 cmről a kezemből csúszott ki a telefon, miközben szoptattam. Már aludt / félig aludt közben, elkezdeni sírni, gyorsan mellre tettem, akkor abbahagyta és ismét elaludt.
2015. okt. 17. 14:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Aranyos vagy. Ugyanúgy viselkedik, mint eddig. Eszik, alszik és sír, ha sokáig benazok a pelenkazassal...
2015. okt. 18. 00:51
 12/14 Lina63 ***** válasza:

Később ne hagyd elő a telefont, mert komoly meglepetéseket tud okozni :D Nem tudom, hogy ez a fejre esés következménye vagy csak játszik, de olyan dolgokat művel a telefonnal, hogy csak lesünk. :)

Amúgy rendben van minden a kis pindurival?

2015. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nem lett semmi következménye a gyerekedre nézve? Sajnos nálunk is megtörtént ez. Le akartam rakni a mobilt, de ráesett oldalt, a füle fölőtt a fejére. Sírt egy sort, de gyorsan megszoptattam. Teljesen kivagyok miatta. :'(
2021. okt. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Lapjával esett rá, nem az élével, kb 10 cm magasságból.

2021. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!