Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Babátok megszületése...

Anyukák! Babátok megszületése után mikor tudtatok ellátni nagyjából a háztartást?

Figyelt kérdés

Kicsit lelkiismeret furdalásom van e miatt igaz még picike a babám (3hetes) de zavar hogy mire hazajön a párom nem tudom legalàbb meleg ebéddel vàrni.

Még kàosz van a mindennapjainkban de remélem hamarosan helyre áll a rend.


Nàllatok ez hogy alakult? Mesélnétek?


2015. okt. 21. 12:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
80%
Nekem kellett 4-5 hét, mire helyrerázódtam teljesen. Addig kb hetente 3-4szer főztem csak, a többit rendeltük vagy másnap is azt ettük, amit főztem. Most fél éves, a férjem sokat segít a házimunkában, és ezért nagyon hálás is vagyok neki.
2015. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
60%

20-al tökéletesen egyetértek.

Utálom mikor a nagyik jönnek azzal a szöveggel, hogy "bezzeg én, az én időmben"... meg hasonlók. Ez is csak Magyarországon van. Szóval, ne aggódj, ne legyen lelkiismeret furdalásod, nem vagy szar anya. Párodnak rendelj inkább kaját néha. Majd belejössz.

2015. okt. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon lepontozták a 9-es válaszolót, de igaza van. Azért nem minden babával ilyen egyszerű az első időszak. Nekem is hasfájós volt a babám, ha aludt is csak ölben, rajtam. Ha letettem 5 perc múlva ordítás. Nekem is kellett 2 hónap simán, hogy belerázódjak. Addig anyukám sokat segített.
2015. okt. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
56%

próbáld magadra kötni! úgy elég sok mindent lehet csinálni és általában aludni szoktak. vagy vidd magaddal a konyhába és vele főzz.persze néha le kell tenni valamibe, de pl kevergetni úgy is tudsz, ha a kezedben van.

ablakot én sem pucoltam, de kb minden mást igen a hazajövetel napjától. (pedig a második gyerek hetekig nem aludt nappal).sokszor volt olyan, hogy pihenőben feküdt a pulton, míg főztem és közben fejtem. csak így tudtam délre megfőzni a nagyobbaknak :)

2015. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
39%
A 9-es válaszoló nyilvánvalóan a gyúnyolódás miatt lett lepontozva.
2015. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
60%
Én meg azért, mert igazat adtam a 9-es válaszolónak vagy mert hasfájós volt a gyerekem vagy mert nem aludt...EZ utóbbiak nekem sem tetszettek, igaz...
2015. okt. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
67%

Hú, ne már, hogy 3 hetes babával lelkiismeretfurdalásod legyen, hogy nincs meleg ebéd! Én 4-5 hét után tudtam egyáltalán normálisan letenni az alfelem fájdalmak nélkül, szóval legszívesebben inkább feküdtem. Pont nem érdekelt sem az ebéd, sem a mosatlan. Hetente 1-2x jött anyukám és segített rendbe tenni a lakás, vagyis nem volt itt hetekig, de azért mindig számíthattunk rá.

A férjem meg nagyfiú már, meg tudta oldani az evést, sőt nekem is hozott :)

Ja, egyébként 2 éves a fiam, de olyan rend már sosem lesz, mint régen volt, ezt azt hiszem, el kell fogadnom, de számomra a háztartás vezetésének semmi köze a jó szülőséghez.

2015. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!