Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért nem alszik nappal? 2,5...

Mért nem alszik nappal? 2,5 honapos a fiam.2 oránkémt szopizik, aztán csak leseget, vagy ordit. Nem birom már ezt a nap 24 orájában, hogy csak vele foglalkozzak.

Figyelt kérdés
van házimunka,minimum fözni kéne,hogy tudjak mit enni,hogy tudjam szoptatni.de hogyan?a fáradság meg nagyon kikészit.
2010. márc. 17. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2 óránkénti szopizás sok. Illetve valószínűleg azért kéri ilyen gyakran a cicit, mert éhes. Mérted, hogy mennyit eszik egyszerre? Ha igazán jóllakott lenne, szerintem aludna is.

Tegnap volt nálam egy ismerős csajszi, azt mondta, hogy a More Milk tabletta nagyon jó, neki meghozta a tejét rendesen (200-akat szopik a babája). Kicsit drága dolog, de megéri. Lehet, hogy valami ilyesmit kellene szedned, hogy legyen bőven tejcsid. (B)

2010. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
devan tejem,nem azzal van a gond,amugy ö szopizik kevés ideig,aztán a cicin bekomázik.
2010. márc. 17. 09:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy próbálod és hová letenni napközben aludni?

Én nemrég kezdtem azt el, és nagyon bevált, hogy beviszem a szobájába, redőny le lyukacsosra, altató zenéje CD-ről szól, még végig sem megy a 10 perc, már alszik is. És két-két és fél órákat alszik így napközben, korábban, amíg kint volt velem a nappaliban, max. 20 percre sunyt be.


Egyébként szerintem valahogy a kaja közbeni bekómálását nem kellene hagynod, fel kellene ébresztened, hogy rendesen jóllakjon. De nem kötekszem, félre ne értsd!(B)

2010. márc. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyetértek az első válaszadóval. valószínüleg tényleg éhes a babád. nálam is ez volt,a lányom nem volt hajlandós semmit aludni napközben, csak sírdogált,nézelődött. Aztán elkezdtem mérni a súlyát evés előtt és után, és kiderült h keveset evett és éhes volt. nekem mondjuk nem volt több tejem, és tápszert kapott kiegészítésként. azóta ha tele a poci alszik.
2010. márc. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is bealvós a babám, így van hogy nem szopik eleget. Tudom sokan ellenzik a cumisüveget, de mivel amúgy rengeteg a tejem, én adok neki üvegből is ha még éhes (napi egyszer, max. 2x kér) a többi alkalommal elég a cici. Nekünk nem zavarta meg, így is cicizik rendesen és után simán alszik 2-3 órát, éjszaka 6-ot is. 1 hónapos.
2010. márc. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!