Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szokttassam le a ciciről...

Hogy szokttassam le a ciciről cumira babámat?

Figyelt kérdés
Sziasztok érdeklődnék hogy másoknál is van e így hogy babája csak cicin akar aludni csak az nyugtatja meg és semmi mást nem akar elfogadni.. cumizott de már az se kell csak cici.ha elalszik kézbe ringatva beteszem az ágyába és tiz perc uán kel kétszer alszik napközbe ezt keveslem.mit csináljak h jobb alvo legyen és h elfogadja a cumit?
2015. nov. 2. 20:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kostoltad már? Kicsit édes ízű, nem íztelen. Ha rákened akkor valami mást érez, valami ízt érez a szájában ami lefoglalja, elnyammog rajta, eltereli a figyelmét. Másképp nem tudom leírni. Olyan mint amikor te nyalókát szopogatsz, persze nem tert sokáig a cumin, de lehet elég idő arra, hogy elaludjon rajta. Probáld ki. Veszteni nem vesztesz semmit.
2015. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
de ő nem leszoktatni akar a cumiról hanem épp hogy rászoktatná a babáját..
2015. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Pont az lenne a cél, bekeni a cumit valami finommal hogy NE KELLJEN NEKI A CICI. Mit nem lehet ezen érteni?????????????
2015. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mindegy, itt senki nem érti mit írok. Én csak segíteni akartam. Viszlát!
2015. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
de értem mit akartál most már, csak szerintem undorító íze van a dentinoxnak az én babám is utálja...de ezek szerint a tiéd szereti. Hát nem egyformák :) szerintem akkor ennyi erővel kenje be anyatejjel a cumit, vagy nutellával, nagyobb sikert arat majd :)
2015. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
DOLOGÉL. Még mindig ezt írtam. És annak finom trutti-fruttihoz hasonló ize van....
2015. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nutella, gratulálok, aztán ha allergiás lesz a dió/mogyorófélékre akkor ne csodálkozzon.
2015. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
relax :) csak vicc volt.
2015. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ilyen helyekre ne írj ilyen vicceket, mert valaki komolyan veszi.
2015. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!