Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy gyakoroltassuk a hason...

Hogy gyakoroltassuk a hason fekvést, ha üvölt tőle?

Figyelt kérdés

A 3 hónaposom ahogy hasra kerül, átmenet nélkül rögtön max. decibelen üvölteni kezd, mintha nyúznák.

Fejét alig emeli.


Mivel köldöksérve van, nem szívesen hagynám pár percig sem sírni, de így hogy fog megerősödni a karja, nyaka?


Volt valaki ugyanígy, hogy a babája nem bírta hason?

Hogy alakult így a mozgásfejlődése?


Háton egyébként jár a keze, lába, csápol, nyúlkál a tárgyak felé (igaz, még nem igazán találja el, csak néha), kezébe adott csörgőt van hogy megtartja (tehát a finommotoros megy).


2015. nov. 10. 11:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A 2 hós fiam hasfajós és mindig mikor elaltatom ugy teszem le aludni, de ahogy leteszem felébred, nem sir csak fészkelődik egy idő után sir. Egyszer tettem neki fehér zajt a telefonon( a youtubera beírod hogy fehér zaj, nyugtatja a babát, tapasztalatból mondom mert sokszor nyugodott meg mikor görcse volt) szoval betettem a feher zajt feküdt egy hangja nem volt és belealudt. Sokat alszik nappal hason.

De ha nem megy szerintem sem kell erőltetni. A keresztfiam sem feküdt mindig csak háton eswugyan ugy fejlődött meg Erősödött mint más gyerek. 😄

2015. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
köszi hogy lepontoztatok, nyilván teljesen haszontalan volt a válaszom. 4-es
2015. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Én mindre zöldet nyomtam, nekem hasznos volt, köszönöm!


11,

a fehér zajt nagyon jól ismerjük, része az esti altatási rituálénknak :), viszont hason azzal se tud lenni.

2015. nov. 11. 21:25
 14/15 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Szerintem akkor kell erőltetni,ha szépen fejlődik, erősödik akkor ne.. Majd későbbiekben megpróbálkozol vele 😊
2015. nov. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocsi kihagytam a "nem,, szócskát. Ne erőltesd 😉
2015. nov. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!