Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elfogadjátok a nagymamától...

Ti elfogadjátok a nagymamától a leharcolt ezer éves játékokat?

Figyelt kérdés
Én bírom a használt dolgokat szinte semmit sem veszünk újonnan. Viszont épp ezért nem szívesen fogadom el tőle az ezeréves lestrapált játékainkat. Mi hárman voltunk testvérek, szóval amit megtartott, garantáltan borzasztó ronda állapotban vannak, szakadtak, jön le róluk a festék, neki meg nincs pénze, próbálja hát ezeket odaadni alkalmakra, de őszintén mikor 500 Ft a bizományiba bármi azokból, sokkal jobb állapotban...és nem akarom megbántani se..próbáltam hogy elteszem amit ad és titokban nem adom oda a fiamnak de akkor mindig mikor jön keresi hol vannak a dolgok meg kéri hogy akkor azokkal szeretnének játszani
2015. nov. 27. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Válogatva, de el.


Lego, építőkocka...stb., ezeknek nem árt az idő.

A 32 éves fisher price agyonragasztgatott zenélő rádió is működik még, szívesen fogadtuk (nosztalgia).

A babáimból is kap majd a lányunk.


De ami törött, és balesetveszélyes, azt nem adjuk oda.

2015. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha leharcolt és nem tetszik, akkor ne add oda. Tavaly kaptam meg a nagyitól az antik játék készletet, kb 120 éves, gyönyörűen faragott bábuk, totó, dominó, doboz... A kártyán már sok a zsíros kosz, de az is megvan. Majd ha megnőnek a gyerekek, biztos játszunk ezekkel. Ők anno nagyon jól választottak, a fém búgócsiga is jó állapotban van, bár a babákat már biztos nem adnám oda a gyereknek.
2015. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok játék került elő, de jó állapotban. Minden játékot jól megsikálva, tisztán kaptunk meg. Volt ami előkerült, volt amit én kértem, hogy hozzák át, mert jó lenne vele játszani. Ha balesetveszélyes lenne, nem adnám oda.
2015. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor te még szerencsésebb helyzetben vagy, mint mi a gagyi maminkkal :) Ő ilyen lepusztult árusoktól vásárolgat 100 Ft-ért dohos, szakadt plüssöket, hiába kértük, hogy ne vegyen, azért is hozza zsákszámra.

Karácsonyra kapott a lányom tőle egy lekopott fejű babát, amihez varrt régi, kopott ágynemű huzatból pólyát. Annyira durva, de amikor jön hozzánk, már fogjuk a fejünket a férjemmel, hogy megint hoz egy zsák szemetet :)

2015. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak azért vagyok kimondottan dühös emiatt mert ugyanakkor magának meg megveszi a nassot meg mittudom én, én nem sajnálom tőle, és tényleg magának is csak ritkán vesz, de akkor sem hiszem el hogy nincs 500 ft-ja venni karácsonyra egy doboz gyurmát
2015. nov. 28. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!